Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Utálom az új osztályomat, az...

Utálom az új osztályomat, az új sulit, a tanárokat! Nem bírok ott meglenni, mit tegyek? :' ( 15/L

Figyelt kérdés

Eleinte még úgy voltam vele, hogy egész jó az osztály, csak egy-két tanár szigorú, aztán elkezdtem egyre nagyobb ellenszenvet érezni iránta, most pedig ott tartok, hogy gyũlölöm minden egyes részét!!! Az osztályfõnököm egyfolytában cseszeget, hogy miért nem veszek részt a programokon, de mégsem monhatom neki azt, amit valójában gondolok, hogy örülök, ha élve kijutok a suliból órák után.... Egszerũen gyũlölök oda járni, nem tudom, miért. Amikor beérek, rögtön elmegy az életkedvem, és egészen addig így is marad, amíg ki nem lépek az utcára után az utcára. Ez hozza ki belõlem ez az iskola!! Az osztálytársaimmal sem beszélek, szándékosan távol akarom tartani tõlük magamat, de ezt sem érti meg az ofõ, azt hiszi, ilyen visszahúzódó vagyok. Egy lánnyal vagyok nagyon jóban, vele általánosban is jóban voltam, és õ is utálja a sulit, így tudjuk egymást támogatni. De tényleg nagyon utálok ott lenni, a jegyeim is iszonyatosak, kitũnõ voltam mindig, most pedig már 5 egyesem van, a többi jegyeim is 2-es, 3-as, ritkán 4-es, hébe-hóba 5-ös. Pedig szerettem ranulni, de most már semmi nem érdekel, alig tanulok, órán képtelen vagyok koncentrálni.

Nem szeretnék ide járni, milyen lehetõségeim vannak. El akarok innen menni, amilyen hamar csak lehet. 15/L


2011. nov. 28. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

De miért utálod ennyire?

Mit csináltak vagy vétettek ellened az osztálytársaid a tanárok és a sulid?Nem értem.

2011. nov. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, írj privit. :) Én is ugyanebben a helyzetben vagyok, csak én már 10.-be járok. :/

16/l

2011. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is pont ugyanígy vagyok, át is akarok menni máshová, csak vagy nincs hely, vagy nem vesznek föl...amúgy én is elsős vagyok, ha gondolod én is szívesen beszélgetek.

16/l

2011. nov. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány gimi van a közeledben?Én voltam az előző válaszoló, én is próbálok máshová átmenni, de eddig nem sok sikerrel, mert ahol voltam vagy nincs hely, egy helyen volt de oda nem vettek föl, mert nem sikerült jól a matekom. Privátba ha meg írnád hová jársz(ha Budapesten), esetleg tudnék segíteni, ha nem akarod név szerint akkor egy kerületet.
2011. dec. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia nem tudod ravenni valahogy a szuleidet hogy irassanak be egy uj suliba:) ha nem megy akkor talaj ki vmit hogy kirugjanak vagy nem tom XDDD
2013. febr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!