Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, hogy ne bőgjem...

Mit csináljak, hogy ne bőgjem végig a ballagást? Nagyon imádom az osztályomat, olyan nehéz lesz szétválni.

Figyelt kérdés
8.-as lány vagyok.picit több mint egy hónap múlva lesz a ballagásunk.ha most belegondolok hogy szét fogok válni,már sírok...olyan jól összeszoktunk,soha nem volt veszekedés,meg semmi,mindenki nagyon szereti a másikat.és persze tudom,hogy középsuli alatt is tudunk majd találkozni,de azért az nem ugyanaz.mit csináljak,hogy a ballagást se sírjam végig,és utána se legyen nehéz?
2010. ápr. 9. 09:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Ballagás alatt nyugodtan sírhatsz, és utána is lehetsz szomorú.

Valami véget ért, ezt meg kell élni, úgymond elgyászolni, ebben semmi kínos, vagy kivetnivaló sincs. Én is sírtam, a nyári szünet alatt is, és érettségi után is a középsulis barátaim miatt.

Egyébként aki igaz barátom volt, azok még most is a barátaim, mindkét suliból, és a fősuliról is. Ma már könnyű a helyzet, tarthatjátok a kapcsolatot msn-en, telefonon, anno mikor érettségiztem még nem igen voltak mobilok sem :)


Szóval nyugodtan sírj, mások is fognak!

2010. ápr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy van msn telefon ilyenek,de így együtt az osztály soha nem lesz:(
2010. ápr. 9. 09:34
 3/15 anonim válasza:
72%
jaj ettől én is nagyon félek! :S mi is nagyon jóba vagyunk, de mi lesz ha más nem fog bőgni csak én? az milyen ciki már... vagyis nem, de... vagyis érted :D
2010. ápr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Figyelj csak, én a bankettet és a ballagást is végig bőgtem. Ballagás napján, ahogy beléptem a kapun, rögtön zokogni kezdtem. Hát ez van... nem szégyen ez ilyenkor. Amúgy utána is nehéz lesz, sokáig eszedbe fognak még jutni...
2010. ápr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

Én is ettől tartottam ballagás előtt.Sok vita volt,sokan cikiztek,de mégis 8évet töltöttünk együtt,rossz volt elválni.Nővérem és anyukám csinálta a hajam,meg a sminkem.Bár sminket nem akartam,attól tartottam ha sírok lefolyik.De végül volt sminkem.

A ballagáson inkább mosolyogtunk,mint sírtunk,mert kivetítőn mutattak képeket,hogy milyenek voltunk régen,illetve az igazgatónő 1-1 vicces,érdekes sztorit is elmesélt és egyenként mindenkitől elbúcsúzott pár szóban:) Persze közbe néha tele szaladt a szemem könnyel.


Szerintem ha kell hát sírj.Teljesen természetes,hogy szomorú vagy ez miatt,főleg,hogy szeretitek egymást,összeszoktatok az évek alatt.Azért 8év rengeteg idő.

15/L

2010. ápr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

én biztos fogok sírni, még van előttem egy év, de mi mindig veszekszünk aztán kibékültünk, ez volt régen most sokkal jobban összeszoktunk, am nálunk tavaly majdnem mindenki sírt a ballagók közül...:)

Sírj nyugodtan!!én is fogok...XD

2010. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
jajj de a suli a tanárok a gyerekek ááá...minden olyan jó itt.az,hogy elballagok,azt jelenti,hogy már kezdek felnőni.és én azt soha nem akarok...
2010. ápr. 9. 18:49
 8/15 anonim ***** válasza:

Több százezer diák túlélte, te is túl fogod :)

Nekem mai napig hiányoznak, de ez természetes.

2010. ápr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is nyolcadikos vagyok, de én várom már a ballagást...annak ellenére h mostanában nagyon sok veszekedés van az osztályomban, hiányozni fognak egy picit...ballagáson meg nyugodtan sírhatsz....tavaly amikor mi búcsúztattuk a nyolcadikosokat, akkor is majdnem bőgtem, pedig azt az osztály nem bírtam....
2010. ápr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is most fogok ballagni...

Én már előre sírok :) kb. 2 hete elbőgtem magamat, hogy basszus mi lesz velem nélkülük :( :)

15/L

2010. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!