Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, hogy ne bőgjem...

Mit csináljak, hogy ne bőgjem végig a ballagást? Nagyon imádom az osztályomat, olyan nehéz lesz szétválni.

Figyelt kérdés
8.-as lány vagyok.picit több mint egy hónap múlva lesz a ballagásunk.ha most belegondolok hogy szét fogok válni,már sírok...olyan jól összeszoktunk,soha nem volt veszekedés,meg semmi,mindenki nagyon szereti a másikat.és persze tudom,hogy középsuli alatt is tudunk majd találkozni,de azért az nem ugyanaz.mit csináljak,hogy a ballagást se sírjam végig,és utána se legyen nehéz?
2010. ápr. 9. 09:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Basszus, semmi nem lesz veled nélkülük, túléled, lesz új osztályod, ott is lesznek jófej emberek, az élet megy tovább, ez az első lecke, higgyétek el, túl lehet élni, annyira azért nem tragikus, ahogy most látszik:)
2010. ápr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én is sírtam a ballagásomon, aztán pár hét a középiskolában, és úgy elfelejtettem őket, mint a huzat.... Aztán azon a ballagásomon is volt elérzékenyülés, de az egyetemi csoportom feledtette velem...

szóval mindig jön valami más, aminek fényében ez már nem is lesz olyan szörnyű veszteség.


Szerintem nem ciki sírni a ballagásodon.

2010. ápr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én is júniusban ballagok,kíváncsi vagyok,hogy kicsordulnak-e a könnyek,vagy erős leszek,és tovább lépek.Mert minden változik,és ebbe belekell törődni.Nekem is hiányozni fognak az egyébként bunkó osztálytársaim,meg a rendes barátnőim,meg a segítőkészebb tanárok..dehát ez van!

"Ballag már a vén diák!!!"

14/L

2010. ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nálunk a fél osztály már negyedik után szétment, csak a nyomingerek maradtak... a mi osztályunk különösen összetartott mert mi voltunk az alsó rémei :) Az évzárón nem volt ott mindenki, az anyáknapi műsor volt az utolsó nagy közös ökörség. Én rendeztem és írtam a darabot a dal közben pedig elsírtam magamat megfogtam legjobb barátnőm kezét mellettem aztán ő is elkezdett sírni, úgyhogy kislisszoltunk és röhögve bőgtünk vagy negyed órát :)
2010. ápr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

énis most fogok ballagni,de az a legrosszabb,hogy nagyon bejön eggyik o.társam,és valszeg énis neki,de nem lép senki,szal..énis sírni fogok,nem szégyen az!!

pár hete megnéztem a neten csak úgy találomra egy ballagási vidit,én azon is elbőgtem magam! de tudom hogy nem csak én fogok egyedül bőgni!:D

én csak a sminkemet féltem!:S

15L

2010. máj. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!