Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálom magam emiatt, vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom magam emiatt, vagy nem kéne?

Figyelt kérdés

volt két éve egy srác aki nagyon tetszett nekem, mondhatni "szerelmes" voltam bele, viszont ő sosem tudta meg, mert akkor barátnője volt, én nem akartam kavarni. azzóta sok idő eltelt, én a barátommal vagyok másfél éve, nagyon szeretem, nem adnám semmiért...

Hétvégézni hivott egy közös barátunk, akinek a legjobb barátja az én régi "szerelmem"...Végül elmentünk, mert a párom nagyon szeretett volna menni. természetesen ott volt ez a "régi srác " és néha-néha átvillant az agyamon, hogy "mi lett volna ha", tiszta véletlenül is olyan helyzetekbe kerültem, hogy rá voltam utalva(egy csapatba kerültünk, egymás mellett ettünk, felsegitett mert elestem stb) s akkor előtőrt belőlem a kiváncsiság, vagy nem is tudom...Pedig a barátom a legdrágább kincsem és semmiért nem adnám a mosolyát, szeretetét, szerelmét. utálom, hogy egyáltalán eszembe jutott az a másik srác, pedig nem is jelent semmit nekem...igy utólag, hogy hazajöttünk pláne. De mégis haragszom magamra:( kellene?


2009. febr. 7. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell haragudnod magadra. Természetes dolog, hogy foglalkoztat a dolog, mert ez egy beteljesületlen szerelem, és kíváncsi vagy, milyen lehetett volna... Ez az érzés talán életed végéig elkísér majd. Ezt nem kell negatívumként értékelni. Szép dolog, hogy tisztességes vagy, és nem "próbálod ki" a párod háta mögött... Kevesen bírnák megállni. Szép lelked lehet.
2009. febr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem egyáltalán ne add magad emiatt!


Mivel a régi sráccal beteljesületlen maradt a szerelmed szerintem normális hogy kíváncsi vagy mi lett volna.

Ettől ne érezd magad rosszul, amíg csak a gondolatba foglalkoztál egyszer és a párod szereted.


Ne utáld magad :D

2009. febr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem se utáld magad, ha nem tettél semmi olyat, amit nem kellett volna. Hamarosan úgy is túl leszel rajta, de nyugodtan megmondhatod a párodnak szerintem, hogy legközelebb nem szeretnél olyan helyre menni, ahol "kísért a múlt", mert utána fáj a lelked miatta. :) Ő csak értékelni fogja hogy őszinte vagy hozzá :)
2009. febr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Nincs okod magad utálni!Mondhatom, hogy ez egy természetes dolog, az emberi agy így müködik!Hiába vagy a pároddal, szereted őt, de ha találkozol a régi "szerelmeddel" vele együtt jönnek az emlékek. Semmi gond nincs ezzel!

Nem, h nem kellene, hanem nem szabad haragudnod magadra!

Sok boldogságot:)

2009. febr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem semmiképp nem fog elkísérni egész életedben, és azzal sem értek egyet, hogy kösd a dolgot a párod orrára! Ne utáld magad!!! Más az, ha valami egyszer-kétszer megfordul a fejedben, illetve ha megszállottsággá válik és folyton ez foglalkoztat. Utóbbi lenne a probléma, ez nem az! Ne aggódj! :)

Ha újból előtörnek ezek az érzések, nézd a dolgokat gyakorlatiasan: simán lehet, hogy egy hónap múlva szakítottatok volna ezzel a sráccal, csak azért támad fel Benned az érdeklődés, mert a kapcsolat nem jött létre. De az is lehet, nem is tetszel neki, és feleslegesen eszed magad.

2009. febr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hát, hogy tetszem neki vagy sem neki, már a múlté...

talán lehet, hogy ez egy "próba" számomra, hogy mennyire tarttok ki a párom mellett. természetesen egy fél percig sem gondolnám a másik sráccal komolyan (már). A megcsalás pedig nem az én pályám...

Még egyszer köszönöm, azt hiszem nem emlitem a páromnak, mert azt nem irtam, hogy ők is haverok...szerintem nem kellene belekavarjak a barátságukba...remélem elmúlik:)

(minden választ köszönök, nem én pontoztalak le benneteket)

2009. febr. 7. 10:48
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Én is valahogy így vagyok és szerintem mindenki, akinek volt olyan ember az életében, akivel komolyan akart volna együtt lenni, de mégse lett belőle semmi. Azért arra figyelj, hogy ha nem muszáj ne találkozz vele. Nem kell kerülni, de ne baártkozz vele különösebben. És biztos emlékzeni fogsz rá egész életedben, de ez nem olyan nagy szám és teljesen egyet értek az előttem íróval. Ha most elém állna az a fiú, hogy szeret v bármi, már akkor is a barátom kéne.
2009. febr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom:)
2009. febr. 7. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!