Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha egy lánynak extravagá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lánynak extravagáns külseje van (piercingek, rendhagyó frizura - kék, zöld, lila, rózsaszín, felnyírt, tüsi, raszta - sajátos öltözködési szokások), mennyire elriasztó, ha mellette értelmes, kedves és figyelmes?

Figyelt kérdés
Elsősorban a 25-35-ös korosztály érdekel, de bárki írhat, csak légyszíves írjatok kort.

2012. máj. 15. 23:00
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
Arra nem gondoltam, hogy a zárójelben írtakat egyszerre képzelik el... nem, nem. Igazából csak a korosztályom véleményére voltam kíváncsi, de akkor ezt benéztem... mára. Nem baj, már én is fáradok...
2012. máj. 16. 00:40
 42/50 anonim ***** válasza:

Ha mindez nem egyszerre van a fejeden, akkor teljesen elfogadható.

Ha csak raszta vagy, van két szép piercinged és stílusosan öltözöl, akkor érdekel a személyiséged, valszeg nem váltana ki ellenszenvet a kinézeted, hogy ne érdekeljen, ki is vagy.

Amúgy 25f, majdnem a korosztályod:)

2012. máj. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
Igen. Vagy a belső ürességet próbálja kompenzálni vagy valamiért (pl. elvált szülők) fel akarja hívni magára mindenki figyelmét.
2012. máj. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

"...és az átlagosnál valamivel egyedibb (de nem rikító)"


Ezt írtam már korábban. Senki nem gondolja, amikor rád néz, hogy "hűű de egyedi lány, végre nem az a tucatbaba". Rádnéznek majd, és azt mondják: "na itt van MÉG EGY bolond".

Ez nem egyediség, te is követsz ezzel valamit. Lázadsz, polgártpukkasztasz, szembemész a normával stb. De ez nem egyediség, csak te egy másik sorba állsz be, nem abba amibe az átlagember. De semmivel sem leszel egyedibb, mint a plázalakók, a rokkerek, a skinheadek, vagy a fehérgallérosok.

2012. máj. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 Panda Péter ***** válasza:

nálam az önkifejezés nem az öltözködésben jelenik meg elsősorban. nyilván figyelek arra, hogy mit veszek fel, és jobban érzem magam egy olyan cuccban, ami nekem tetszik, de innentől kezdve nem foglalkozok vele, hogy másnak is tetszik-e.

a piercing-nek, mint olyannak, nem látom értelmét. nem tudom, miért jó. nem tudom, mit fejez ki. ezért nem is szeretem.

a tetoválás kicsit más, azt el tudom képzelni ízlésesben is, de a jelszó a visszafogottság.

a hajfestésnek meg totális ellenzője vagyok. szerintem mindenki a természetes hajszínével a legszebb, soha nem is értettem azokat a lányokat, akik festik a hajukat, szerintem mind csúnyábbak lettek, mint előtte (és ez hatványozottan érvényes nálam azokra a lányokra, akik ilyen természetellenes, vörös(piros) meg kék, meg lila, meg a tököm tudja milyen színűre festették a hajukat).


az én személyiségemről szvsz sokkal többet mond még az is, hogy milyen zenéket, filmeket könyveket szeretek, mint az, hogy hogy nézek ki.

2012. máj. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Ha nem viszi túlzásba, és még elfogadható keretek közt van akkor nem gond.
2012. máj. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

nem kezdenék kapcsolatot olyasvalakivel, aki így próbálja felhívni magára a figyelmet


24/f

2012. máj. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 rottingrabbits ***** válasza:

Ugy tunik otthon meg mindig vannak eloiteletek a kulso alapjan. Itt Angliaban az ilyen kulso teljesen elfogadott.

(Amugy ja, bejon.Komolyodjon meg, aki akar.)

2012. máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 aszomszedneni ***** válasza:
csak ha így is cuki tud maradni :D szal nem az ótvar punk kategória, gondolok itt az összeokádott pólóra pl..
2012. máj. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

12-13 évesen persze a legtöbb ember azért néz ki "extrémen" mert "egyedi akar lenni". Az internet korszakában szerintem senki nem gondolja, hogy ő találta fel a kék hajat. Sőt, lehet, hogy az ő közegében pont hogy ő a konformista, mert mindenkinek kék-zöld a haja.


Szerintem inkább a társadalom érzi lázadásnak. A legtöbb durván bodymodos ember akit ismerek, az nem azért ment el varratni, hogy jól megbotránkoztasson vele. Egyszerűen csak tetszik neki. Aki valamilyen külső indokból csináltat ilyesmiket, az általában megbánja, és abba hagyja.

Pl. ott a Hoze is, azon is egyértelmű, hogy polgárpukkasztott. Meg is unta.

Aki viszont tényleg ezt látja szépnek, ez a életének a része, az 70 évesen is így fog kinézni.

2012. máj. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!