Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már nincs meg a rózsaszín...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nincs meg a rózsaszín köd, elmúlt a szerelem?

Figyelt kérdés

Elszállt a rózsaszín köd. Nem érzem magam szerelmesnek.

De szeretem a párom. Vele képzelem el a jövőmet, szeretném ha lenne közös gyerekünk stb.

De ennek ellenére meglátom a hibáit és esetleg szóvá is teszem.


2012. márc. 19. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideje vagytok együtt?

Én is nagyon szeretem a Páromat, 1 éve vagyunk együtt és én az elejétől fogva észrevettem a hibáit és szólok is neki mindenért :D Nem tökéletes ő sem, ahogy senki sem.. De attól én még imádom, és vele képzelem el a jövőmet

2012. márc. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A rózsaszín köd nálam nem a szerelmet jelenti. Ha az elmúlik, a szerelemnek nem kell elmúlnia, hanem egy komolyabb szintre lép, amiben tisztán látja az ember a másikat. Nálunk pl. sosem volt rózsaszín köd, legalábbis nálam nem. Szerettem vele lenni, de nem szállt meg egy ilyen vaksággal járó ködös érzés. Nem tudnék nélküle élni, olyan mély szerelmi kapocs van köztünk.
2012. márc. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
9 hónapja.
2012. márc. 19. 12:59
 4/6 iricc ***** válasza:
100%

A szerelem elmúlik, ez sima kémia. Maximum 3 évig tart. Ezalatt az idő alatt ideális esetben átalakul egy erős, szeretetteljes kapcsolattá. Mindenkinek vannak hibái, tökéletes ember nincs, kérdés az, hogy a párodnak olyan hibái vannak-e, amiket jó szívvel el tudsz viselni, vagy csak legyintesz rá, mert a te szemedben nem is hiba.

Nem baj, ha elmúlik a szerelem, ha a helyére olyan érzés lép, amitől boldognak érzed magad.

2012. márc. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én is így vagyok:)

nem vagyok szerelmes azaz nincs rózsaszín köd..:D

de szeretem,és nem tudnék nélküle élni. Vele képzelem el a jövőt,a gyereket minden ilyesmit:)

2012. márc. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
9 hónap után ez azért elég korai. Én meg a párom is 2-3 év után kezdtük érezni, hogy már nem lobogunk ANNYIRA, de akkor se jelentettük volna így ki, hogy nem vagyunk szerelmesek... És hozzátenném, hogy azért nem degradálnék egy olyan jelenséget a "sima kémia" szintjére, ami az egyik legfontosabb boldogságforrás az ember életében.
2012. márc. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!