Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok mennyi idő múlva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mennyi idő múlva szállt fel a rózsaszín köd?

Figyelt kérdés

Az lehetséges, hogy bár már 18 hónapja együtt élünk (21 hónapja vagyunk együtt), és érzem, hogy már a feltétel nélküli szeretet, kötődés "fázisában" van a kapcsolatunk, ezzel együtt a rózsaszín köd is változatlanul tart?

Teljesen kiismertük egymást, napi 24 órában együtt vagyunk folyton, és mégsem unjuk egymást, nem érzem, hogy monotonok lennének a hétköznapok.

Megnyugodhatok, hogy akkor ez az állapot már tartós lesz, vagy a rózsaszín köd nálunk elmúlik, csak kicsit később?


2012. jan. 7. 11:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*nálunk is
2012. jan. 7. 11:30
 2/12 anonim ***** válasza:

attól függ

mennyire vagytok önállóak a kapcsolatban?

barátok, saját hobbi, saját érdeklődés, idő külön?

2012. jan. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igazából bármikor elmúlhat. Ne aggódj mi is igy érzünk 2 év után....olyan mintha tegnap jöttünk volna össze és nagyon megkedvelted stb és ismerjük egymás gondolatát....ez szerintünk csak akkor múlhat el ha az egyik olyan durva dolgot tesz, vagy már nem működik a kapcsolat a veszekedések miatt és nincs meg a testi vonzalom. Pl a szex is olyan nálunk mint a friss pároknál. Szinte mindennap szexelünk és élvezzük mindketten pont úgy felizgulunk. Tökéletes az egész és amig egyik nem lép félre addig biztos ez lesz...csak ilyen kapcsolatban ki az aki félre lépne? :) Senki se hülye,nincs ok! 23L , 27F
2012. jan. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi négy éve együtt vagyunk, és egyáltalán nem unjuk egymást...


Ez csak egy mai divatos baromság, hogy kötelezően meg kell unni egymást... Van, aki 50 év házasság után is ugyanúgy szereti egymást.


Persze, a kezdeti lángolás egy idő után elmúlik, de ha átadja a helyét a melengető szerelemnek, akkor minden rendben van :)


Hogy Fable-t idézzem (Többé kevésbé pontosan)


"Az viharos szerelem olyan, mint egy bozóttűz. Lángol, pattog, hihetetlen izgalmas - aztán ahogy jött, úgy eltűnik, és nem marad más a helyén, csak hamu és feketeség.


Az igazi szerelem olyan, mint egy finom tűz a kandallóban. Lágyan lobog, igaz, csak akkor csap az égig, ha begyullad - utána szépen lassan megnyugszanak a lángok, és hosszú évek múltán a tűz melengető lángokká válik, melyek egy életen át melegítik a két embert."

2012. jan. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
nálam nem volt köd, én tudtam mik a hibái, és el fogadtam azokkal együtt a nőt
2012. jan. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sajnos túl későn. 21 hónap nem a világ, egyik napról a másikra változhat a véleményed.
2012. jan. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
óóóó drágám,ahogy a szerelem jön az úgy megy....egy pár év,és már fogkrémes tubusból is veszekedés lesz!!!!!
2012. jan. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

11:36

"barátok, saját hobbi, saját érdeklődés, idő külön?"


Van külön baráti körünk, illetve az én legjobb barátnőm és az ő párja az enyémmel is nagyon jóban vannak, így négyesben szoktunk min. kéthetente találkozni, de a fiúk külön is nagyon jól elvannak. A saját barátaival félévente kb. kétszer találkozik, de csak mert nekik így jó, miattam minden héten tarthatnának fiús napot/estét.

A saját hobbival sincs gond, illetve most a fő "hobbi" a saját vállalkozás, így együtt dolgozunk, és nagyon élvezzük. Időt nem sokat töltünk külön, havonta mindössze pár órát, de ez mindkettőnknek tökéletes így, és bármikor igényelhetünk többet, ha valamelyikünknek szüksége van rá.

2012. jan. 7. 13:21
 9/12 A kérdező kommentje:
11:37-tel és 11:42-vel tökéletesen egyetértek :)
2012. jan. 7. 13:22
 10/12 A kérdező kommentje:

12:01

A hibáit én is tökéletesen ismerem, szólok is, ha valami zavar, de ezzel együtt is jelen van a rózsaszín köd. A hibáival együtt is tökéletes számomra.

2012. jan. 7. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!