Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha egy lánynak extravagá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lánynak extravagáns külseje van (piercingek, rendhagyó frizura - kék, zöld, lila, rózsaszín, felnyírt, tüsi, raszta - sajátos öltözködési szokások), mennyire elriasztó, ha mellette értelmes, kedves és figyelmes?

Figyelt kérdés
Elsősorban a 25-35-ös korosztály érdekel, de bárki írhat, csak légyszíves írjatok kort.

2012. máj. 15. 23:00
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
ma 23:06 elég jól összefoglalta. és még könnyesre is röhögtem magam.:)
2012. máj. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 Panda Péter ***** válasza:
embere válogatja, nekem nem jönnek be az ilyen nők (na nem mintha az ilyen nőket egy pillanatig is érdekelné egy látszólag szürke, unalmas srác véleménye, mint az enyém).
2012. máj. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
Panda Péter - mindenki véleménye erdekel, ezért kérdeztem. És ha csak látszólag szürke valaki, az még nem jelenti azt, hogy a véleménye is szürke lenne. Sőt.
2012. máj. 15. 23:25
 14/50 anonim ***** válasza:
47%
A 25-35-ös korosztálynak jobbára már megjött az esze. A kis lázadó taknyosokat nagyban kerülik.
2012. máj. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
Szerintem érdekes, ha van mell meg popó (olyan amilyen), akkor simán :D
2012. máj. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lázadó taknyos, csak úgy nézek ki, ahogy. Felnőtt érett nőt nem tudtok ilyen külsővel elképzeni?
2012. máj. 15. 23:33
 17/50 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy mell meg popó, de meglátom a fejét és elszaladok, akkor hiába az első 2 XD
2012. máj. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:

Érett? A szó önmagában hordozza, hogy tisztában vagy azzal, hogy a külsőd alapján fog elsőnek mindenki megítélni.

Ergo senki sem hiszi el rólad, hogy érett lennél bármire is.

2012. máj. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
23:35 - tisztában vagyok azzal, hogy a külsőm alapján ítél meg mindenki elsőre, a kérdés az, hogy ha ismered ezeket a belső tulajdonságaimat, az miben befolyásolja a korábban kialakult képet.
2012. máj. 15. 23:40
 20/50 anonim ***** válasza:

Igazából csak összezavar XD

Elgondolkodtat, hogy egy kedves, "értelmes" lánynak miért csak ennyi esze van, mi készteti erre:)

Nem bántásból írom, csak tényleg ezek lennének a gondolataim, próbálnálak megérteni.

Aztán átlépsz az elfogadás szintjére, de az első benyomás meghatározó, kb. te lennél a kedves, aranyos lány, akinek leesett a láncXD

2012. máj. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!