Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha "elmúlt" a rózsaszín köd,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha "elmúlt" a rózsaszín köd, de szeretem, az miért van? 17L

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a barátommal. Nagyon szeretem, nem tudnék nélküle élni, de nem vakít el teljesen. Persze még mindig megvan, hogy kiugrik a helyéről a szívem, ha találkozunk, de mégis máshogy mint az elején. Lehet azért van, mert mostanában sokat veszekedtünk? Ez ugye nem lesz baj később? Nem szeretném elveszíteni, mindennél fontosabb:/
2012. ápr. 12. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
ez természetes, már hozzászoktál, és azért múlt el a rózsaszín köd. mindenkinél így van... vagy nem?
2012. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlt a kezdeti izgalom, ez mindenhol így megy, max csak az időtartam változik. Szereted, nem tudnál nélküle élni, ez a lényeg.
2012. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nélam is így van. Én egy kicsit tovább bírtam, kb. 1 évig, de előbb-utóbb mindenkinél átalakul szeretetté a szerelem. :)
2012. ápr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pontosan így van, ahogy az első válaszadó írta.
2012. ápr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sok mindennek betudhatod, akár annak is, hogy megszoktad, hogy van. Jó dolog, ha szereted, és még szeresd is jó sokáig, amíg csak teheted, és persze amíg ő viszont szeret. Ne aggódj a viták miatt sem, azok minden kapcsolatban jelen vannak, inkább csak az a lényeg, hogy ne veszekedjetek. Örülj neki, hogy szereted, és hogy nem tudsz nélküle élni. Élvezd az életet ;) (amit rózsaszín köd nélkül is lehet)
2012. ápr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a szerelem elmúlik egy idő után. de azért nem fél év múlva...
2012. ápr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet idohoz kotni, nekem is az elozo kapcsolatomban ereztem 2 honap utan hogy elmult a rozsaszin kod ehhez kepest 5 evig voltunk egyutt, s szinte minden percet elveztem.

27F

2012. ápr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak 1 év után kezdtem azt érezni, amit te írsz, hogy már nem kapkodok levegő után, ha randizunk, de a szerelmem egyre erősödött, mélyült iránta, ahogy telt az idő.
2012. ápr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!