Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha egy lánynak extravagá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lánynak extravagáns külseje van (piercingek, rendhagyó frizura - kék, zöld, lila, rózsaszín, felnyírt, tüsi, raszta - sajátos öltözködési szokások), mennyire elriasztó, ha mellette értelmes, kedves és figyelmes?

Figyelt kérdés
Elsősorban a 25-35-ös korosztály érdekel, de bárki írhat, csak légyszíves írjatok kort.

2012. máj. 15. 23:00
1 2 3 4 5
 21/50 Panda Péter ***** válasza:
nyilván nagy általánosságban beszéltem, nem pont rólad. egy anonim, arctalan oldalon nyilván mindenki véleménye kb azonos súlyú. de pl 100% hogy az utcán fel sem tűnne a magamfajta egy ilyen nőnek (na nem mintha ez mély lelki sebeket okozna :D).
2012. máj. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Azt hogy te érett vagy-e, azt nem te döntöd el. Azt a tetteid, és a gondolkodásod dönti el. Ha kakadunak öltözöl a hétköznapokon, az pont nem erről árulkodik. És igenis, ezek a lázadás, az önkép keresésének jelei. Szóval még nem váltál felnőtté. De persze neked már a felnőtt férfiak kellenek, mert felülemelkedsz a konformista fiatalokon...

2012. máj. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:

Panda Péter - ez igaz. Viszont ha valami kapcsán elkezdenénk beszélgetni akár az utcán, onnantól érdekelne a véleményed.

Egyébként nagyon tanulságosak a válaszok, köszönöm mindenkinek. De senki nem írt kort...

2012. máj. 15. 23:53
 24/50 A kérdező kommentje:
23:51 - valóban a tetteim és a gondolkodásom döntik el, hogy felnőtt vagyok-e, vagy sem, viszont a tetteim és a gondolkodásom alapján már ki merem állítani, hogy felnőttként gondolkodom. Sem hétköznapokon, se ünnepnapokon nem öltözöm kakadunak, a kérdést pedig azt hiszem rosszul tettem fel - a külső megjelenés mennyire írja felül a belső értékeket? Talán így lett volna helyesebb. Már mindegy.
2012. máj. 15. 23:56
 25/50 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha élőben ilyen lányt látok akkor megtartom a két lépés távolságot. Feltételezem hogy

- Nem az én társaságom, feltehetően teljesen más körökben mozog

- Kb. szóba se állna velem csak ha hasonlóképpen kivarrt alak lennék, és szegecset reggeliznék minden nap.


Ha mellette kedves értelmes figyelmes az sosem elriasztó :) Lehet bejönne egy ilyen lány már ha tényleg van egyénisége, nem csak egy felvett csomagolást látok rajta.


25F

2012. máj. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:

Semmi nem ír felül semmit, de a külső megjelenés önkifejezésünk egy formája. Ha teljesen ellentétesen választod meg a külsőd direkt, az is egy önkifejezés.

Meg fogod te még ezt érteni, csak idő kell. Egyébként mennyi idős vagy?

2012. máj. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, és tudom, hogy a külső egy önkifejezési forma. Pontosan azért nézek ki így, mert ezzel a külsővel érzem magam önmagamnak.
2012. máj. 16. 00:05
 28/50 anonim ***** válasza:

Tényleg senki sem írt kort, a kérdező sem.

Nem tudom meglátni benne a nőt. Azt gondolnám, hogy vannak valamilyen problémái, s ezek oldja meg maga.

Aki a külsejével akar kitűnni ilyen szinten, az engem taszít. Azt üzeni, hogy mással nem tud.

2012. máj. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:
Tehát akinek a külseje eltér a megszokottól, csak a belső ürességét próbálja kompenzálni.
2012. máj. 16. 00:10
 30/50 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyen inkább polgárpukkasztásnak hat. Nem hiszem, hogy ez egy önkifejezési mód, hogy amihez a legjobban vonzódsz, az egy mágnesasztal.

Inkább rajzolj vagy írj verset, jobban ki tudod vele fejezni magad és mások is értik.

2012. máj. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!