Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjem olyan munkakörbe dolgozik ahol állandóan nőkkel és vendégekkel van körülvéve. Nekem soha nem jutott eszembe hogy esetleg féltékeny legyek rá. Megbízok benne. Tudom hogy ő viszont nagyon féltékeny. Pedig soha nem adtam rá okot. Pl ha valami elromlott mindig mondtam hogy olyankorra hivjon szerelőt ha ő is itthon van hogy még véletlen se jusson eszébe semmi. Két kicsi gyerekkel vagyok itthon és már most félek előre hogy mi lesz ha letellik a gyes és elmegyek dolgozni. A társaságot nem szereti akik régi barátaim vagy ismerőseim voltak mind elmaradtak . Mostmár jo ideje hogy itthon vagyok de olyan mintha egy börtönbe élnék. Sehova nem megyünk senki nem jön hozzánk. Ő elmegy dolgozni én nevelem a gyerekeinket és ennyi. Beszélgetni nem tudunk, mert azt mondja hogy ennyi év után(13 év) már tudjuk egymás gondolatát is ígyhát nincs miről beszélni. A másik gond hogy annyira feszült hogy bármi baj vagy probléma van nem mondja el csak magába folytja és hiába kérdezem nem mondd semmit hanem amikor megtellik a pohár akkor robban a bonba és olyan dolgokat vág a fejemhez ami teljes képtelenség. (a multkor éppen egy 70 éves emberrel kötött össze )Nagyon tanácstalan vagyok én semmit nem kérek csak egykis figyelmességet meg szeretetet. Néha ugy szeretném ha odabujhatnék hozzá és megszeretgetne de vagy dolgozik vagy ha szabadnapos akkor is bemegy a munkahelyére és ott jobban érzi magáz. Már arra is gondoltam hogy fogok egy szeretőt magamnak aki ha kell és szükségem van rá akkor ott van és teljesíti a nem tul nagy igényeimet(beszélgetés ölelés stb.)Ha mondom hogy beszéljük meg a problémáinkat ő csak néz rám hogymit beszélek én. Mert ő ugyérzi hogy minden oké és semmi gond a kapcsolatunkkal. Olyan mintha folyton attol rettegne hogy elveszít bennünket. Én elhiszem hogy sokat dolgozik de mi is itt vagyunk. Már arra is gondoltam hogy van valakie. De van bennem annyi büszkeség hogy nem megyek utánna hogy kinyomozzam hol lehet. Néha ugy érzem mintha egyedül nevelném a gyerekeket és ő meg csak szponzorálja a dolgokat. Segítsetek adjatok tanácsot mit csináljak?
2007. aug. 12. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nehéz ilyen helyzetben tanácsot adni, de remélem ha segíteni nem is tudok, de legelább gondolkozásra késztetlek.

próbálj beszélni vele, győzd meg arról, hogy milyen fontos neked és a gyerekeknek, mondd el neki, hogy szeretnél több időt közösen eltölteni. nyugtasd meg arról ,hogy számodra ő az igazi még mindig. mondd el neki, hogy több szeretetre, gyengédségre vágysz. szervezz közös programot, főzz egy finom vacsorát, bízd rá a gyerekeket valakire és töltsetek el egy estét. ha tényleg van még köztetek láng, akkor azt észre veszed és talán elmúlik a kölcsönös féltékenység is. ha nem változtat a viselkedésén és még mindig munkamániás lesz, gondolkozz el azon, hogy számítotok e neki egyáltalán. beszélj vele, olyan nincs, hogy nem lehet.

kitartást és jó babázást kívánok.


ja és néha egy sexy sms, vagy egy új fehérnemű nem árt.

2007. aug. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
NEHARAGUDJ,DE SZERINTEM VAN VALAKIJE A PÁRODNAK.UGYANIS EZEK A "TÜNETEK" TIPIKUSAN ARRA UTALNAK,HOGY FÉL NEHOGY LEBUKJON ÉS EZÉRT IS ZÁR BE A 4 FAL KÖZÉ.FELTEHETED MAGADNAK A KÉRDÉS,HOGY MIKOR SZEXELTETEK EGX JÓT VAGY MIKOR MENTETEK EL VALAHOVA EGYÜTT,MIKOR VITT VALAMI APRÓ AJÁNDÉKOT NEKED VAGY A GYERKEKNEK ÉS MIKOR KÉRDEZTE MEG UTOLJÁRA,HOGY HOGY VAGY?ÉS OLYAN SINCS,HOGY MINEK BESZÉLGETNI HISZEN TUDJÁTOK EGYMÁS GONDOLATÁT.AMIKOR EZER FAJTA TÉMA VAN.
2007. aug. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!