Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha én kezdeményezek?

Figyelt kérdés
Egy sráccal, akit már jó ideje ismerek jövő héten találkozunk, bemegyünk városba stb. Habár csak barátok vagyunk, mindketten többet érzünk. (A barátnőmnek elmondta, hogy irtóra imád engem(:$), de fél, hogy én nem érzek semmit, és nem mer lépni). Ezért kérdezem, hogy gáz lenne, ha mondjuk búcsúzkodáskor megcsókolnám? Még egyikünk se csinálta, szóval nem tudom mi legyen. Ráadásul ő nem tudja, hogy én mit érzek. És azt álmodtam, hogy elutasított. Nem tudom, mit tegyek! SOS!

2012. máj. 13. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem :)
2012. máj. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Inkább ne csókold meg, de beszélj vele, hogy te ennél többet akarsz. :)
2012. máj. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Gáz,hogy ilyen kérdést felteszel ide.
2012. máj. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha minden rendben lesz a talákozón, akkor a végkifejlet magától fog jönni.
2012. máj. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tégy úgy, valahogy a tudtára kell adnod, hogy Te is többet érzel. Bátorítanod kell !
2012. máj. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2 kommentelö a kérdések azért vannak hogy megválaszolják még ha azok gázak is nem kell ezért fikázni a kérdést!!! Amúgy nem mai pasik szeretik ha csak úgy random lekapják bár ha először csináljátok akkor csak a szájára adj neki mint ha puszit adnál neki és "később kifog alakulni a csók saját tapasztalat"!!
2012. máj. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Holnap lesz a találkozó. :)
2012. máj. 14. 16:50
 8/12 anonim ***** válasza:

nekem az a véleményem hogy csak legfeljebb csak az arcára, de beszélj vele baj nem lehet ha imád

;)

2012. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mégegyszer a tanácsokat :) igaz egyre sem volt szükségem mivel lépett a srác ;) :)
2012. máj. 17. 17:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Mit?
2012. jún. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!