Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az miért ciki, ha nő létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért ciki, ha nő létemre nem kezdeményezek, csak jeleket küldök? Miért várják meg a férfika mostanában, hogy mi lépjünk? ( Akinek nem inge. )

Figyelt kérdés
csak globálisan kérdem

2012. ápr. 14. 03:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem várják el :) Csak tudod mostanában már annyira szúrja a szemét egyeseknek ez a női egyenjog dolog, hogy úgy gondolják, ha már egyenjog, akkor legyen egyenjog. :)

De szerintem ritka az ilyen. Amúgy egy nyakatekert kérdés: Szerinted ki lép először? Ki kezdeményez először? Jól gondold át :P



21F

2012. ápr. 14. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem ciki, szerintem ez a normális.

Egyébként meg azok a pasik várják el, hogy a nők kezdeményezzenek, akiknek gondjaik vannak saját magukkal, és nem tudnak/mernek ők kezdeményezni, félnek a visszautasítástól, kudarcaik vannak ezen a téren. Na az ilyen pasik szokták felhánytorgatni, hogy bezzeg ha egyenjogúság van, akkor miért nem kezdeményeznek a nők. És mielőtt jönnének és felháborodnának, most mondom a választ: azért, mert az egyenjogúság azt jelenti, hogy például azonos munkáért azonos bért kapunk, nem pedig azt, hogy elfelejtek nőnek lenni.

2012. ápr. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem egyértelmű jeleket küldesz?! Nem értek egyet az előttem szólókkal, #2 #3. Azért mert nő vagy és akarsz valamit, miért kellene egy férfinak látnoknak lennie?! Ismétlem TE akarsz valamit és nem ő. Ha ő akarna akkor próbálna közelebb kerülni. Persze, ha tapasztaltabb ilyen téren és nem csak egy kapcsolata volt ami épp a szerencsének köszönhető :)


Semmi nincs abban, hogy egy nő kezdeményez, nyilván egy férfi nem attól lesz férfi, hogy kitalálja mit akarsz, és egy nő nem attól nő, hogy tétlenül vár és jó nagyokat gondol arra, hogy de jó is lenne, ha most itt ledöntene az asztalra...


Én sajnos jártam úgy, hogy azt hittem egy nőről, hogy "jeleket küld". Aztán "férfi" voltam -vagy csak egy hülye aki nem látnok?-, de azóta nem is beszél velem! Egyébként minden nőt -hacsak a nő is nem egy kalandra vágyik-, óva intenék a kezdeményező vadászoktól. Férj nem lesz belőlük sosem.

2012. ápr. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A ferfi felhivja magara a noi figyelmet a tulajdonsagaival, a no jeleket kuld a ferfinak, a ferfi ekkor megkozeliti a not es megismerkednek. Ez igy a helyes, ez igy a normalis...
2012. ápr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"A ferfi felhivja magara a noi figyelmet a tulajdonsagaival, a no jeleket kuld a ferfinak, a ferfi ekkor ..."


..jön a villamos, felszállnak és sosem látják egymást többé :) megtörtént, nem egyszer!

2012. ápr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát én úgy vagyok ezzel férfiként hogy aki akar valamit az kezdeményezzen. Mert egy ideális világban tök jó hogy a nő ül és várja a hercegét, de a valóságban az nyer aki mer. Kell valaki? Adj neki jeleket! De fordítva is így van férfiaknak is ha kell valaki kezdeményezzenek. A női jeleket nem arra találták ki hogy csak akkor lehessen használni ha a pasi már megközelített. A női jelek egy finom diszkrét módja annak hogy felhívjuk a kiválasztottunk figyelmét. Lehet hőzöngeni hogy ez nem így van, de a végén nem az marad magányosan aki vette a bátorságát, félre rakta a büszkeségét és mert kezdeményezni.
2012. ápr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

06:58 Tehát az egyenjogúság csak addig kell, amíg a nőknek jobb meg kényelmesebb lesz tőle. Értem.

Amúgy meg azért, mert már sok nő elküldött minket melegebb éghajlatra, mert nem vagyunk olyan jóképűek, mint Brad Pitt, és borítékolható az újabb kudarc, tehát semmi értelme. Legalábbis én ezért nem kezdeményezek.

2012. ápr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
globálisan :O
2012. ápr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha tutyimutyi pasit néztél ki és szeretnél valamit, ne csak azt várd, hogy a szádba repüljön a sült galamb. Nem esik le a gyűrű az ujjadról ha te kezdeményezel..
2012. ápr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!