Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki kérdés! Fiúk, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki kérdés! Fiúk, nektek feláll ölelkezés közben? Lányok, ti érzitek ezt? :D

Figyelt kérdés

Az előbb olvastam ehhez hasonló kérdést, így bátorkodtam föltenni. Már két hónapja ezen rágódok, szeretnék valahogy dűlőre jutni. :D

Szóval... Az van, hogy volt két barátom. Mindkettő olyan volt, hogy kapcsolatnak mondtuk, de nagyon nem volt az. Megfogtuk egymás kezét (persze azt is csak néha), néha megöleltük egymást, meg tudtuk, hogy tetszünk a másiknak, meg persze kedveljük is egymást. :D Szóval nem volt nagy kaland.

Aztán 2 hónapja egy fiú (aki mellesleg nagyonnagyon tetszik) megölelt (többször is). Szóval magához szorított, és a testünk is egymáshoz simult. És hát éreztem is a nemiszervét. Hát izé, gömbölyödött. De nem annyira durván, de azért éreztem. Pedig amikor néha napján megölelem a legjobb fiú barátomat, akkor nem érzem ezt. Vagy nem tom, majd megfigyelem.

Na, de az ilyen "farokfelállós" témában nem nagyon vagyok otthon (de talán jobbis, nemde?), szóval most akkor neki fölállt, vagy nem? :D


2012. ápr. 10. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
még mikor az elején voltunk nálam is ez volt..vagyis én fiú vagyok, de simán felállt...nem tudom mért. próbáltam úgy megölelni hogy ott ne érjünk össze, de hát nyár volt, egy csomó autó meg dudált...XD de a csaj nem vette észre :D
2012. ápr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
fel hát
2012. ápr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
szerintem az volt, de így láthatlanban nehéz megmondani:D
2012. ápr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Volt már, hogy éreztem. Az egyik fiútól nem akartam semmit, ezért inkább zavarba hozott, a másiktól nagyon is, ő ezzel felizgatott inkább. (attól is függhet kinek mekkora, nem de?)
2012. ápr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
:) Persze. Ott lehet lecsekkolni. Vannak akiknél nem a pénztárca domborodik... A kövér disznóknál persze nem fogod érezni.
2012. ápr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, de Ő viszonylag pici, kb. 170 centi, és izmos (annyira durván azért nem :D) és szálkás. :)
2012. ápr. 10. 21:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem az első barátomnak mindig felállt annyitól, ha megöleltem xDD Utána valo két barátomnak soha : D

Szóval fölállhatott neki is, annyi a lényeg. Nincs ebben semmi furcsa.

2012. ápr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is feláll, tulajdonképpen az ölelkezés (ha hosszan tart, és eléggé, de nem túl szoros) akár szexnek is nevezhető, csak éppen ruhában. :D Sajnos, eléggé ritkán kapok ölelést lányoktól, de elképesztően boldogító és jó érzés. :)


15F

2012. ápr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8%
mégis hány éves vagy? ha 12 felett, akkor ultragáz vagy h ilyet kérdezel. igen fel és a lányok érzik is ezt
2012. ápr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves utolsó, de mégis, honnan kéne tudnom? Kérdezzem meg tőle? Nem, rossz ötlet.
2012. ápr. 14. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!