Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki kérdés! Fiúk, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki kérdés! Fiúk, nektek feláll ölelkezés közben? Lányok, ti érzitek ezt? :D

Figyelt kérdés

Az előbb olvastam ehhez hasonló kérdést, így bátorkodtam föltenni. Már két hónapja ezen rágódok, szeretnék valahogy dűlőre jutni. :D

Szóval... Az van, hogy volt két barátom. Mindkettő olyan volt, hogy kapcsolatnak mondtuk, de nagyon nem volt az. Megfogtuk egymás kezét (persze azt is csak néha), néha megöleltük egymást, meg tudtuk, hogy tetszünk a másiknak, meg persze kedveljük is egymást. :D Szóval nem volt nagy kaland.

Aztán 2 hónapja egy fiú (aki mellesleg nagyonnagyon tetszik) megölelt (többször is). Szóval magához szorított, és a testünk is egymáshoz simult. És hát éreztem is a nemiszervét. Hát izé, gömbölyödött. De nem annyira durván, de azért éreztem. Pedig amikor néha napján megölelem a legjobb fiú barátomat, akkor nem érzem ezt. Vagy nem tom, majd megfigyelem.

Na, de az ilyen "farokfelállós" témában nem nagyon vagyok otthon (de talán jobbis, nemde?), szóval most akkor neki fölállt, vagy nem? :D


2012. ápr. 10. 20:15
1 2
 11/11 anonim válasza:
67%
bocsi hogy nem teljesen a témába illót kérdezek de a leirásból amit irtál megakadt a szemem azon hogy volt két kapcsolat nem volt nagy kaland kérlek ird le hogy mit hiányoltál a kapcsolatbol ami kellett volna hogy ugymond kalandos legyen ? illetve még a korodat is légyszives :)
2012. máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!