Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tovább kezdeményezek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tovább kezdeményezek vagy hagyam az egészet?

Figyelt kérdés
Megismertem egy nalam 5 évvel idösebb lányt (25 eves) .7 hete beszelgetunk , hetvegen talalkoztunk (séta).Beszelgetunk ismerkedunk de altalaban en kezdemenyezem a beszelgetest es kezdem azt erezni kicsit egyoldalu a dolog.Nem latom azt hogy o irna nekem, tegnap is feljott facre fent volt 1 orat nem irt ( nagyon szetetem volna beszelni vele de ugy vagyok vele ne mindig en kezdemenyezek) pedig sosem szokott sokat maradni ( nem csinalt semmit talan varta hogy irjak de kileptem en ).Mikor setaltunk meg is jegyezte hogy legkozelebb valami melegebb dolgot szervezzek(gondolom mozi vagy hasonlo) ,utana mondta is hogy jol erezte magat.De azota csak 1 beszeltunk.Van onbizalmam tapasztalatom is de ugyerzem ha megint en kezdemenyezek ( aza buszkesegem rovasara megy)Mit tanacsoltok varjak egy kicsit valami apro jelre vagy kezdemenyezzek megint en ? Azt megjegyeznem hogy nem vagyok az a net elott ulo es ismerkedo de mivel o dolgozik enmeg suliba jarok meg sportolok nincs kozos tarsasag igy csak neten tudunk hezkoznap beszelgetni.Mobilrol irtam.
2011. nov. 16. 10:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Tök bizonytalan vagy.Kell neked ez a nő?Döntsd el,ha pedig kell,akkor nyomulj,ostromold kitartóan!Ültesd le,kérd meg,hogy mondja el,hogy mit gondol rólad!Ha úgy érzed,hogy van esélyed,akkor ne add fel!
2011. nov. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!