Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok ha pulykatojásnak becéznének? Hogy esne?

Figyelt kérdés
mostanában elkezdtem így hívni barátnőmet (semmi testi dolog miatt) de nemtudom, félek nemigazán tetszik enki, szerintetek? :D
2012. ápr. 27. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg. Engem anyum hívott így (szeplők :D) Mikor megtudta a párom akkor egy darabig ő is mondogatta. Engem nem zavar mert sztem aranyos de a bnőd helyett nem nyilatkozhatok
2012. ápr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 LexixD válasza:
100%
Szerintem ne hívd így, elég idegesítő lehet...de mégis, hogy jutott eszedbe, hogy pulykatojás?:))
2012. ápr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos, jobb mint a pulykakaki, nincs semmi kivetnivaló benne. De hogy neki tetszik-e, azt csak ő tudja, nyilván majd tudtodra adja a nemtetszését, ha úgy lesz.
2012. ápr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A nagyon szeplöseket szokták igy hivni és inkább gunyolodásbol mint kedvességböl.
2012. ápr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lopod Sawyer szövegét :D
2012. ápr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 lila nyuszi ***** válasza:
Szerintem rohadt idegesítő és sértő.
2012. ápr. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos. Ha nem tetszik neki majd szol.

En Buksinak hivom a paromat.

2012. jún. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem hónaljstiftnek szólít néha a párom, hiszen kábé odáig is érek neki. Piszkálódik csak, és ennyi. :)
2013. aug. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!