Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokszor volt azért vita mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor volt azért vita mert bekavartak nekünk, de mostanában ha a barátom beszél egy lánnyal az üzenetet rögtön kitörli vajon miért?

Figyelt kérdés
Hogy ne legyek féltékeny vagy mert valamit titkol vagy miért?
2012. ápr. 23. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy ne legyél féltékeny:)
2012. ápr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igaz,de mindig más lány miatt volt vita,hogy ráakadtak és nem akarták tudomásul venni,hogy van barátnője.Amin kiakadok,hogy a lányok félreérthető dolgokat írnak neki... Kis husi meg ilyenek.. Más fiú nekem már azért szólt,hogy ne bökjem meg mert nem akarja,hogy a barátnője félreértse és ezért veszekedjen vele. A barátom ezt nem tudja megmondani,én megtudom másnak mondani...
2012. ápr. 23. 11:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy kitörli? Elolvasod a leveleit? Akkor ezért törli ki. Remélem meg is fog csalni. Egy kapcsolat alapja a bizalom, ez belőled jól látható módon hiányzik. Remélem jól kitol veled, mert elolvasod a leveleit.


Liba.

2012. ápr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél... a pasidra nem akadnának a lányok, ha nem bátorítaná őket. én pl magamból kiindulva SOSEM nyomulnék olyan srácra, akinek van bnője, és fölfognám viszonylag rövid úton, h foglalt.

ha a pasit tényleg nem a tilosban jár, akkor valsz annyi lehet, h fél, h kiakadsz egy semleges beszélgetésen is, így inkább kitörli. de nekem gyanús.

2012. ápr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essék,mindketten tudjuk egymás jelszavát és belépünk egymáséba. De ha nekem írtak valamit akkor ő már cirkuszolt meg szakítani akart... Hát biztos nem véletlenül parázok mindig ettől....
2012. ápr. 23. 11:49
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát olyan suliba jár ahol sok a ribanc és aki már rájuk néz még véletlenül is, megkeresik facebook-on és akkor kezdik...
2012. ápr. 23. 11:52
 7/7 A kérdező kommentje:
Eddig nem törölte ki,csak miután szombaton összekaptam vele..
2012. ápr. 23. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!