Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretek egy fiút, aki tavaly,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy fiút, aki tavaly, meg idén egy ideig szeretett, aztán mivel más iskolába megyünk jövőre, megkért, hogy ne beszéljünk, és ne írjak neki. Mit tegyek? (ennél is bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tavaly beleszerettem egy osztálytársamba, és mondtam neki, hogy szeretem, mire mondta, hogy ő is engem. Akkor egy ideig nagyon édesen levelezgettünk, meg beszélgettünk, meg minden, aztán az idei tanévben már nem annyira sokat, de még mindig elég sokat, aztán leesett neki, hogy nem oda megyek gimibe, ahova ő, és aztán összevesztünk, és azt mondta, hogy ne beszéljek vele többet soha. Mit csináljak?

2012. ápr. 19. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

ez ultra extrém full gáz...

nem ugyanaz a gimi uristen -.-

szerintem inkább legyetek öngyilkosok ez elviselhetetlen lesz úgy is

2012. ápr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de am hivd el találkozni és ugorj a nyakába könnyezve és mond, hogy nem akarlak elveszíteni szeretlek, majd csokold meg... egyél előtte olyan lila winter fresht mert az kellemes ízű...
2012. ápr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de gimiben úgyis 1 hónap alatt elfelejtitek egymást :) Jön majd másik...
2012. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. hozzászóló 1. komment: Ahh, csodás ötlet, de azért inkább nem :D

1.hozzászóló 2. komment: Épp ez a szép az egészben, hogy nem kérhetem meg, mert akkor beszélnék vele, vagy írnék neki. Ördögi kör. De amúgy 99,9999%-ig biztos vagyok benne, hogy nem jönne el. Nem olyan típus. Viszont az a cukorka tényleg nagyon fincsi.

2. hozzászóló: lehet, hogy ő el fog, de én nem is akarom elfelejteni, mert nagyon szeretem


Köszönöm a válaszokat, és akinek van még tanácsa, lécci írja meg. :)

2012. ápr. 19. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!