Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában egyre többet álmodom arról, hogy más pasival vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretem a párom,de egyre gyakrabban van ez. Én érzem hogy szükségem lenne egy kis izgalomra,de eszem ágában sincs megcsalni. Több mint 2 éve együtt vagyunk és élünk,de nekem ő volt az első az életemben. Lehet hogy ez a "baj"? Eddig nem vágytam másra,csak rá,de most mintha magamra se ismernék :( Elég rossz érzés,mert nem akarom őt eldobni..
2012. ápr. 20. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hosszabb távú kapcsolatot csak több partner/kapcsolat után érdemes kialakítani. A több kipróbálása segít megtalálni a saját szexualitásod és a számodra megfelelő partnert.

Neked kell eldönteni mit szeretnél. Ha jön a házasság/gyerek, akkor ez tényleg csak álom marad. Szerintem

beszéld meg pároddal ezt őszintén. Lehet, hogy neki is hasonló álmai vannak, kipróbálna más csajt. Ha nem beszélitek ezeket át, később csak problémát okozhat.

Ha mindketten ki akartok mást próbálni, arra ott vannak a swinger klubok. Elbeszélgettek más párral és ha kölcsönös a szimpátia, mehet a játék...

2012. ápr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!

Ő ezen biztos túl van már,neki volt jó pár kapcsolata szexuálisan is,úgyhogy már a megállapodás felé tendál. Én sem úgy terveztem hogy azzal akarok örökké maradni,aki az első lesz,de szeretem őt,tehát ezért nem szeretném otthagyni,mert 'meghülyültem'. :(

2012. ápr. 20. 10:39
 3/11 anonim ***** válasza:
eggyel senki nem éri be kiváncsi vagy nem tudhatod mással nem lenne e sokkal jobb.mindenképp ki kell próbálnod.
2012. ápr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
legyél más pasival.az álmok arra valók hogy megvalósitsuk őket.
2012. ápr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az álmaidban konkrét létező személy,aki szerepel?
2012. ápr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen...
2012. ápr. 20. 10:56
 7/11 anonim ***** válasza:
nem próbálsz ki más pasit csak eggyet? nem tudod mit hagysz ki.jó unalmat.
2012. ápr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nézd,61%-os...mint írtam én sem így terveztem. azt hittem hogy valakivel összejövök,jól érezzük magunkat,lefekszünk,,pár hónapig járunk és ennyi. de nem így történt,hanem beleszerettem a barátomba és nem dobtam néhány hónap után,hogy nehogy túl komolyra forduljon a dolog. szerinted azt kellett volna tennem talán? nem hinném.
2012. ápr. 20. 11:09
 9/11 anonim ***** válasza:

"Ő ezen biztos túl van már,neki volt jó pár kapcsolata szexuálisan is,úgyhogy már a megállapodás felé tendál."


Figyelj! Olvasd el újra amit tőled idéztem! És most figyelj úrja: Ezért választott téged!! És nem ez előzőek közül valakit! Ez a pasi nem nyeli le a békát sosem! A vágyaidon vagy úrrá leszel, mert később sem lesz belőlük kevesebb, vagy én is a szexpartikat ajánlanám! Egyébként ha a párodat megcsalod, akkor az egész jövőtök egy hazugság lesz. Én így érezném és szakítanék.

2012. ápr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elolvastam 3x is és mélyen elgondolkodtatott...csak (hogy is fejezzem ki magam) igazságtalannak érezném hogy csak akkor klappolhatna minden,ha én is pár pasival már lefeküdtem volna. Azt hiszem inkább próbálom abba az irányba terelni a kapcsolatunkat,hogy izgalmasabb legyen és újdonságot nyújtsunk egymásnak (ő nekem..) hogy ne legyenek ilyen gondolataim. Ez "kivitelezhető"?
2012. ápr. 20. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!