Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miert almodom ezt mostanaban?

Miert almodom ezt mostanaban?

Figyelt kérdés

Sziasztok

eloszor is bocsi hogy ekezet nelkul irok:D

Tehat mostanaban azt almodom hogy hazaerek a munkahelyemrol es senki sem foglalkozik velem ; mindenki ellenem fordul olyan elethu az alom hogy azt hiszem ez a valosag es amikor felkelek konnyes a szemem:S Nem tudom hogy ennek van e valami jelentosege? Normalis valaszokat lecci Elore is koszonom:D


2011. dec. 30. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs nagyon jelentősége. Nem akarod azt esetleg hogy jobban foglalkozzanak veled? Tudod néhányan az álmokról azt tartják, hogy az ember vágyait fejezi ki, és ezt álmodod most te, azért, hogy jobban törődjenek veled. Nyugodtan javíts ki ha tévedek, mert lehet más oka is, de ez is.
2011. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen van benne valami

Kicsit maganyosnak erzem magam parkapcsolat téren:S

de igaz most a csaladom szerepelt csak benne csak az zavar hogy minden nap ezt almodom csak valamikor nem otthon a csaladom fordul ellenem vagy nem foglalkozik velem hanem a munkahelyemen vagy a barataim nem tudom miert van ez de amit mondtal abban van valami; koszonom akinek van meg valami otlete az kerem irja le ; elore is koszonom

2011. dec. 30. 14:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennek nincs jelentősége.
2011. dec. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben koszonom

De nem ertem miert ter vissza ez az alom:S

2011. dec. 30. 14:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Rengetek embernek van visszatérő álma. Van aminek van jelentősége, és van aminek nincs. Akkor is álmodhatod ezt ha szeretetre, törődésre vágysz, amit már feljebb is leírtam, vagy ha valami esetleg nyomja a lelked, gondod van. Ha aggódsz valami miatt, attól is lehet visszatérő álmod.

2011. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vannak visszatérő álmok.. :) Én többször is álmodtam azt, hogy a kedvenc férfi színészerm (Taylor Lautner) mglátogat, mert "szüksége van rám", és nem tudja, hogy került ide, egyszerűen csak vonzotta vmi. Ezt mondta álmomban, szószerin, magyarul :D. És ezt 3x is álmodtam. És mindig sírva ébredtem fel, mert megölelt Taylor, és olyan nagyon boldog voltam :D.
2013. jún. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!