Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanában miért nem álmodom?

Mostanában miért nem álmodom?

Figyelt kérdés

Mióta tart a nyári szünet,egyetlen egy olyan álmom sem volt,amire ébredés után emlékeztem volna.

Eddig amíg tartott a suli,szinte mindig álmodtam,és emlékeztem is rá.

Most miért nem? Mi befolyásolhatja? Talán az,hogy mostanában kevés izgalmas dolog ér?

A válaszokat előre is köszönöm! :)


2011. júl. 15. 17:38
 1/6 compactegon ***** válasza:

Mindig álmodsz, csak nem mindig emlékszel rá :)

valószínűleg kevesebb stressz és inger ér, talán ez lehet az oka.

2011. júl. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az elsö mondja... Minden éjjel álmodik mindenki, csak nem emlékszel rá esetleg.
2011. júl. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen,ezt tudtam :)

Meg a különböző alvási és álmodási szakaszok.

Én is erre tippeltem egyébként,ahogy az első írta,hogy kevesebb inger ér.

2011. júl. 15. 18:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszerüen nem foglalkozol az álmokkal igazán, ezért se emlékszel rájuk. Aki az álmokkal foglalkozik napközben is többször vagy csak egyszerüen gondolkodik rajta, hogy emlékezni fog az álmaira legközelebb, már az is segít. :)
2011. júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 phoenix9876 ***** válasza:
depresszio, stressz, negativ energiak, atkok, rossz alvas fekezik a kepessegeket, amiben az alomodas is beletartozik. Minel tisztabb valaki es rendezettebb, annal nagyobb az eselye, hogy almodik, es emlekszik is ra.
2011. júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem kb. 5 éve nem nagyon volt, h emlékeztem volna az álmomra. (max.4-5 alkalommal) Úgyhogy ne aggódj e miatt:D:D
2011. júl. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!