Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom mostanában...

Miért álmodom mostanában folyton vele?

Figyelt kérdés

Elég sűrűn álmodom a volt barátommal, 1,5 éve szakítottunk, ez akkor nagyon megviselt.

6 hónapja van egy kapcsolatom és azóta egyre többet álmodom vele. (Hozzáteszem ez a jelenlegi kapcsolatom nem működik a legfényesebben)

Legutóbb a szobájában voltam és mindenhol a közös képeink voltak kitéve, de nem voltunk együtt már álmomban sem. Majd hirtelen egy medencében ültem az anyukájával aki azt ecsetelte nekem hogy egyáltalán nem örül neki hogy én ott vagyok a fia közelében és nem akarja hogy véletlenül kibéküljünk....


2012. márc. 18. 13:02
 1/3 anonim válasza:

Szerintem hiányoznak a vele eltöltött idők, és vagy szeretnéd azokat az emlékeket átélni, úgymond belevinni a mostani kapcsolataidba is, vagy pedig még érzel valamit az előbbi személy iránt.. azt nem tudhatom, konkrétan mit jelent, hogy a "jelenlegi kapcsolatom nem működik a legfényesebben", nem is várom el, hogy ezt kifejtsd, de ennek tükrében próbálom megfejteni az álmod. Az anyukáját illetően csak azt tudom javasolni, hogy emlékezz vissza, hogy milyen kapcsolatban voltál vele. Lehet, hogy félsz, hogy abba a szituációba keveredsz..

Remélem, tudtam segíteni.:)

2012. márc. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezek szerint tudat alatt nem zártam még le kellőképpen??? 1,5 év alatt sem???? De ez így olyan kegyetlen hogy új kapcsolaton munkálkodom, és mégis ő "tér vissza" hozzám.....


A jelenlegi kapcsolatomban a nem túl fényes kifejezés azt jelenti, hogy nem igazán vagyunk egy hullámhosszon....nem jósolok sok jövőt magunknak..

Csak azért próbálkozom még mert tök jól indult minden, és az utóbbi 1-2 hónap ami neccesebb volt közöttünk...


A szüleivel semleges viszonyban voltam, nem voltunk puszipajtások de nem is volt vitánk. Mikor szakítottunk még ő kérdezte az ex-páromtól hogy biztos jó lesz e ez így hogy elhagy....

2012. márc. 18. 15:12
 3/3 anonim válasza:

Azt te tudhatod a legjobban, hogy lezártad-e magadban. Őszintének kell lenned magadhoz, különben elég rossz érzések fognak majd gyötörni. Mondjuk gondolom, ezt tudod. Az a másfél év jelenthet akármennyit egy kapcsolat túllépésén, az adott viszonytól függően.. hogyha tartottátok a kapcsolatot, megeshet, hogy még nem léptél teljesen túl az egészen, viszont ezt tényleg csak egyedül te tudhatod a legjobban.

A szüleire kitérve, akkor csak félsz, hogy az adott szituációba keverednél, esetleg ellenszenves lennél ilyen módon az anyukájának. Gondolom, érzéseket váltott ki belőled minden esemény, fordulópont, és még irányítottad is magad, minthogy az álmainkban ezt megtehetjük. (első voltam)

2012. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!