Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arab srác, mit csináljak? :|

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arab srác, mit csináljak? :|

Figyelt kérdés
Nyáron bejelölt egy arab pasi facebookon.Visszaigazoltam, majd nem sokkal később rámirt.Gondoltam miért ne beszélgethetnénk jófejnek tűnt meg az angol tudásomnak is jót tesz igy összehaverkodtunk,és barátok vagyunk.Webcamba szoktunk beszélni de csak hülyülni pl karaokizni:D.De egy hónappal később már azon vettem észre magam hogy jólenne ha több lenne mint barátság.(Persze tudom hogy ez semmiképp nem lehetséges mert kor én 15 ő 21,nagy távolság vallás stb)De nem tehetek róla.Csak rá tudok gondolni már lassan egy éve pedig általában a facebook barátságaim 1-2hét után megszakadnak.igazából nemtudom hogy ő igazából mit akar mert néha tesz egy egy pozitiv megjegyzést mondjuk h tetszik a ruhám vagy h szép vagyok de nem tudom.Elmondani meg nem merem neki mert tönkretenném a barátságunkat.Lassan egy hete nem beszéltünk mert náluk most tilos a fb meg egyetemen van(ő nem iszik nem dohányzik szóval normális )Szerintetek elmondjam vagy ne mert amugy sem lenne semmi annyira nemtudom:s

2012. ápr. 15. 10:33
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Attol nem kell felned hogy barmelyik arabborszagban ott ragatsz:) inkabb a fiu jonne ide europaba. csak ez nagyon nehez. vizumot csak nagyon nagyon nehezen kaphatna. szerintem maradj csak a baratja. europai lany inkabb eu fiut keresen maganak.
2012. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim válasza:
41%
Nekem is volt egy perzsa barátom 1 évig,jól kihasznált aztán darabokra törte a szívem:((
2012. máj. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

az ilyen facebookos arabok nem valami jók... nincs bajom az arabokkal, viszont engem is be szokott jelölgetni egy csomó ilyen fazon. először visszajelöltem őket, de aztán egyfolytában rámirogatott mind, az már idegesítő volt. szóval nekem csak rossz tapasztalatom van.

de te lehet, hogy nem egy ilyet fogtál ki. viszont biztos bejössz neki, különben nem jelölt volna be.

2012. máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
mocskos népek, ismerem a fajtájukat, valszeg csak meg akar húzni:)de vigyázz!náluk a nőknek sokkal kevesebb jogaik vannak, és a törvény, a hit is kötelezi őket!!
2012. máj. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
34! "Mocskos népek"!?????? Soknak a talpa különb mint egyes magyar alak. Nem szabad ennyire durván általánosítanod. (bár én is ezt tettem)
2012. máj. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Ágica 89, azért elég tapló dolog így lehúzni egy egész népet. Hány arabot ismersz egyáltalán?

Én például ismerek párat, és azok közül néhány csak ilyen facebookos zaklató. Akiket viszont személyesen ismerek, azok mind nagyon rendesek!

Így nem szabad általánosítani.

2012. máj. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Az arabok menekülni ide?

Háháhááá magyarországnál szarabb hely szerintem már nincs is a világon.

2012. júl. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

37-es...szarabb hely nincs? Annyi vízünk van, mint egész egyesült emirségeknek összesen...(globális felmelegedés->nem lesz vízük)

Na de a kérdésre válaszolva->Beszéld meg vele, bajod nem lehet belőle. De, ahogy írták is, ne menj el vele.

2012. júl. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
Figyi, engem is bejelölt egy arab és mondott minden szépet és jót, DE(!!) az egyik képén megláttam egy lánnyal és bejelöltem a csajt. Kiderült, hogy a barátnője és még bejelöltem pár barátját és még 2 lány állította azt, hogy az ő barátnője. Nagyot néztem és letöröltem a pasit. Na ennyit az arabokról!! 23/N
2012. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!