Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy arab srác azt mondja...

Ha egy arab srác azt mondja hogy szeret és csak én vagyok neki akkor azt úgy is gondolj? Nektek volt már "dolgotok" arabokkal?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 10:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%

Volt bizony:)

1.Nagypapám tesójának a lányának arab a férje.Kint élnek messzeségben...

2. Mekiben voltam mögöttem állt egy srác aki arab volt és 20ft-om hiányzott a végösszeghez:( Erre ő kiegészitette nekem,majd amikor kijöttem utánam jött és megkérte a kezem:D Mondtam neki h bocsi de van párom:) Aranyos volt:)

2010. nov. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Ne dőlj be minden "csak te vagy nekem" dumának.Főleg ha külföldi.Ennyire nem lehetsz naív.
2010. nov. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Hazai terepen valószínűleg mindig ezt fogod hallani. De amint eléri nálad, hogy hazamenjetek az Ő hazájába...ne akard átélni, ne hagyd magad beleszeretni.
2010. nov. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
79%

Nézd meg a Lányom nélkül soha című filmet és mindenre választ kapsz...

http://www.youtube.com/watch?v=cwuaZ6Gmz6Q

2010. nov. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
34%

Nem feltétlenül. Az arabok általában mindig azt mondják, amit hallani akarsz. nem csak a párkapcsolatban, mindenben. Nyolc évet éltem egy arab férfival, most váltunk el.

A lányom nélkül soha pedig baromság, mert abban a pasi iráni, és nem arab! :)

Úgyhogy ha arabokról akarsz látni valamit, ne azt nézd. Ne ess az általánosítás hibájába :) Midnen jót.

2010. nov. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
73%

...és persze embere válogatja. Ez az "arab" olyan távolinak tűnik, bátran sarkosít is mindenki a véleményén. Ha egy szlovák fiúra kérdeztél volna rá, a vélemények is árnyaltabbak lettek volna.

Ettől még igaza is lehet az előttem szólóknak. De nem azért, mert a legény arab, hanem mert ő éppen olyan, amilyennek elképzelik. Aztán vannak olyanok is, akik nem ilyenek.

Üdv, HajDoktor

2010. nov. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
66%
Attól, hogy arab, nem biztos, hogy muszlim és nem biztos, hogy zsarnok.Kezeld úgy, mintha egy "normál" srác lenne, de a házasságot sem vele, sem pedig mással ne kapkodd el.
2010. nov. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
55%

10:52

Amerikai propaganda filmről van szó, a muszlim világ lejáratásáról, ráadásul Iránban nem arabok élnek, hanem perzsák.

2010. nov. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%
Én szerencsére nem tapasztaltam, de több ismerősömnek is volt arab barátja/férje. És mindegyiknek csak volt, ugyanis kivétel nélkül ütötte-verte-terrorizálta őket a férfi, de persze csak miután komolyan összejöttek. Ahol volt, a gyerekeket se kímélték. Nem szoktam általánosítani, de ez azért furcsa, hogy mindegyik így végezte kivétel nélkül. Persze más nemzetiségnél is vannak vadbarmok, de azért nem ennyire gyakori. :S
2010. nov. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%

Nyilván minden ember más, de ez nem változtat azon, hogy az egy másik kultúra. Mások a törvények, a szokások.

Azt meg nem lehet szépíteni, hogy a nők nem egyenrangúak a pasikkal és hogy egy pasinak több felesége is lehet.

2010. nov. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!