Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy arab srác azt mondja...

Ha egy arab srác azt mondja hogy szeret és csak én vagyok neki akkor azt úgy is gondolj? Nektek volt már "dolgotok" arabokkal?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 10:25
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
93%

Valószínüleg hazudik.

A csillagokat is lehozná neked, biztos lehetsz benne, de csak addig, amígfel nem veszed a vallását, és hozzá nem kötöd az életed.

Aztán, ha már a felesége vagy..... Erről sok rosszat hallani, van aki tapasztalatból mondja, van aki a "valakim valakiének a valakie" történetet meséli.

Ne hidd el neki, csak azt mondja, amit hallani szeretnél, és pontosan tudja mivel vehet le a lábadról.

Az eszeddel gondolkozz, ne a szíveddel!

2010. nov. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
95%
Most úgy gondolja, de ki tudja meddig. Majd ha jön a családi nyomás, nem biztos, hogy ilyen marad. SOHA nem jönnék össze arab pasival, mert annyira más neveltetés, más kultúra, amit én nem tudok elfogadni.
2010. nov. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
50%
szeret persze, na de a kecskéket is, szal elcserél bármikor mondjuk 4-re ... ettől még szeret, persze !!!
2010. nov. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
93%

ajjaj. sok negatívat láttam velük kapcsolatban külföldön. nyilvános helyen volt h ütötték a szintén külföldi(nem azon ország lányait,nőit)"barátnőjüket"...ott külföldön azt az életmódot folytatják hogy ott szépen kiélik magukat és majd egyszer hazamennek elvenni az épp nagykorú, szűz leányt. addig pedig, ígérik a szépet és a jót, verik az ellenálló barátnők egy részét.

nekem személyes tapasztalat annyi, hogy nehezen lehet őket leállítani ha akarnak vmit. más ismerősőnek rendőrségi ügye is volt az erőszakodkodás miatt.

én nem tanácsolom őket senkinek sem de lebeszélni sem, Te döntsd el de óvatosságból nagyon légy tájékozott.

2010. nov. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
82%

10:59 vagyok.

Engem a férjem mindig szeretett, a tenyerén hordozott, nem ütött meg soha. hogy félre lépett-e? nem tudom, vagy nem, vagy nagyon ügyes volt. A környezetünkben egyik arab sem veri a feleségét, a gyerekeit sem. De ez nyilván attól is függ, hogy milyen országból való, az iszlám melyik irányzatát követi, mennyire vallásos, ő maga, mint ember milyen stbstb.

De ennek ellenére kiütköztek a kulturális különbségek, csak sajnos túl későn. Amíg ketten voltunk, minden gyönyörű volt, de hármasban már nem működött a dolog. Meguntam, hogy én itthon kuksolok a gyerekkel, ő meg éli világát.

Nem az "arabságával" vagy az iszlámmal volt a baj, hanem ez tényleg a neveltetés, náluk ez a pasinak jár, és furán néznek, ha egy feleség és anya egy szombat este kiruccanna a barátnőivel moziba. A környezetemben sok nő fejet hajtott, én úgy döntöttem, újrakezdem. Békében váltunk el, a gyereket maximálisan támogatja, nekem is segít, ahol tud.

Én is hallottam sok rémtörténetet, nem tudom, hogy csak nekem volt-e szerencsém, vagy ezeknek a sztoriknak a fele lejáratás, meg felfújt dolog?

Én is olvastam a Fátyol mögöttet, és elhiszem, hogy SzaúdArábiában ilyen megtörténhet. Hát az én volt férjem nem szaúdi :) Egyébként nem tudom, mások hogy voltak vele, akik "kívülállóként" olvasták a könyvet, de én bizonyos részeken rengeteget nevettem, mert olyan jó humorral ír erről a néha faramuci világról, aminek valamilyen szinten részese voltam én is, tehát tapasztaltam bizonyos helyzeteket a magam bőrén. És természetesen ugyanúgy könnyeztem a szomorú részeken...

Szóval neked kell tudnod, milyen az a fiú, nem biztos, hogy olyan mint a híre.

Ja és a lepontozókra meg nem haragszom, megszoktam, hogy akármilyen objektív is próbálok lenni, mindig jön egy-két kocka és jól beszól, meg lepontoz... mert ők mindent tudnak. Salam mindenkinek :)

2010. nov. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
kedves 10.59! itt vagy még? ha nem gond lenne még pár kérdésem privibe! lehetséges?
2010. nov. 12. 12:41
 17/28 anonim ***** válasza:
79%
Itt vagyok, írjál nyugodtan, válaszolok szívesen :) Több értelme is lenne priviben, mert azért bosszant a lepontozás :P
2010. nov. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
46%
De lepontoztak:D:D (első)
2010. nov. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
57%

Messzi (nem arab) országban egy picurka faluban nyaraltam és volt ott csapat német fiatal leányzó is, akikkel egy helyre jártunk szórakozni. Volt ott egy arab emberke is aki amikor megjelent, csapta a szelet a nőknek. Félrehívta, csillogó szemekkel, áhitatosan mosolyogva beszélt velük, stb. Egyik este az egyik kiscsajra hajtott rá, vett neki ezt-azt, ugyanaz a tekintet, később elsétáltak. Hajnal környékén láttam újra, ahogy cipő nélkül sírva szalad haza. Utána őt nem láttam, csak a barátait de ők sem beszéltek róla semmit.


Csak felületesen érintkeztem arabokkal pár hónapig és tapasztalatom szerint temperamentumosak, robbanékonyak, és nem ismerik a NEM szót. Az a temperamentum és lobbanékonyság amivel közeledik jól mutat ismerkedéskor és hódításkor, azonban megmarad az érintkezéseik minden területén. Tehát ha pl nézeteltérésetek van és ellent mondasz neki, ugyanolyan hévvel és temperamentummal viseltet irántad.


Ui: Igen, elfogult vagyok.

2010. nov. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
Érdekes... Sok dolgot gondolnak az emberek de akkor is az alapoktól kell kiindulni. A környezet nagyban befolyásolja az embert. Ha komolyabban belemész a témában rájössz hogy faji dolgok vannak itt terítéken. Példának a cigányokat hoznám fel. Ők is eléggé hasonlítanak pár dologban az arabokra is. Vannak köztük jók és rosszak is. A környezete neveli az ilyen "félállat" embert. Ha jó körnékről való értelmes emberek terelgetik őket akkor sokra viszik, ha az "utca" neveli őket eldurvulnak. Ennyi az egész az meg hogy becsapják a másikat alapvető a túléléshez. Még vissza se kell menni az időbe, csak nézzük meg a politikát. Mindenütt korrupt magyarán ahhoz hogy elérjék amit akarnak (bár nem alapvető szükségletek ezek) becsapják a többi embert. Az erőszakosság az meg egy alap faji ill. genetikai dolog, de kontrollálható gondos neveléssel. Ha nem kapja meg ezt a nevelést az illető akk lesz a probléma... Szóval Ha megismered a körülményeit, rájössz milyen ember, milyen hatások érik és mivel reagál ellen nekik. Sok sikert mindenhez! Salut!-ahogy a romák, franciák stb mondanák :) mellesleg hol használják a slaj malejkum /ford-ját? thx a válasz-t :)
2010. nov. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!