Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy arab srác azt mondja...

Ha egy arab srác azt mondja hogy szeret és csak én vagyok neki akkor azt úgy is gondolj? Nektek volt már "dolgotok" arabokkal?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 10:25
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
arábiában,pakisztánba,irán afganisztán ,india, és még sok török is szintén használja ezt a fajta köszönést
2010. nov. 18. 08:46
 22/28 anonim válasza:
33%

könyörgöm

araab

poligáámiaa

te lennél az egyetlen akitezen a napon kért meg

a többi feleségét vagy előtted vagy utánnad kérte meg...

na meg az a 72 szüz(de ki mondta h nők)

2010. dec. 2. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

11-18 02:19

A romák Taves bachtalot köszönnek.

:))

2010. dec. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 emlya ***** válasza:

NEM igaz hogy nem ismerik a NEM szót!!!!

Egyiptomban voltam szeptemberben 1 hetet és megimerkedtem egy arab sráccal, akivel nagyon jól elvoltunk,cak az volt a baj, hogy ő már az első este többet szeretett volna, de én közöltem, hogy NEM, pedig szegénykém, már nagyon beleélte magát a dologba, ha értitek mire gondolok. De ő mosolyogva tudomásul vette, hogy én NEM szeretném, és mondtam neki, hogy holnap sem szeretném. Azt hittem ezek után csak tetteti a mosolyt és hogy másnap már nem is fog keresni, de tévedtem, már kora reggel irt sms-t, hogy munka után találkozzunk. Este irtam neki egy sms-t, hogy nem érek rá, pont ezek miatt a rémsztorik miatt. Erre ő odajött a zállódához és adott egy telefonkártyát, hogy olcsóbban tudjunk beszélni....mindenkinek leesett az álla, hogy ennyire megbizik bennem egy találkozás után.

Ezek után már mertem vele találkozni másnap is, meg azután is, és NEM történt semmi csókolózáon és a tenger parton való kézen fogásos sétákon kívül. Miután hazajöttem 2 és fél hónapig voltunk távkapcsolatban, eközben lehet, hogy volt más lánnyal is én nem tudom, de mindenesetre engem hivogatott és irogatott nekem. De ha volt i neki más sem haragszom érte, hizen ő is pasi, mint a magyarok, attól még hogy nem itt lakik, egy pasi szerintem akárhol él, akkor is csak pasi!!!!

JA és anyukám még amikor nem éltem 6 évig volt együtt egy arab pasival, aki annyitra megbecsülte őt mint még azóta sem senki. Csak anyu szakitott vele, mert azt hitte megcsalta, de mire rájött, hogy tévedett a pasi már nem volt az országban. Azóta is bánja, hiszem semmi gond nem volt a kapcsolatukban!!!

2010. dec. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
nekem van csaladom,de van egy arab fiu ki belopta magat a szivembe,mit tegyek?mar 5 eve hogy nem tudjuk egymast elfelejteni.tuneziaban lakik,azt mondta hajlando velem szlovakiaban elni,de nem tudom mit tegyek.szerintetek mi a helyes?
2011. jan. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 emlya ***** válasza:

Van családod, mármint férjed é gyerekeid???

É milyen a férjeddel a kapcsolatod, mert ha rossz, akkor újrakezdeni sosem késő!

Éljenek az arabok!!!!

2011. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
miert ne szeerethetne valakit egy arab?nem muszaj hogy hazudjon.nevelestol is fugg,nem ossszes arab agressziv......nekem is van kapcsolatom tuneziasi arab ferfival.es szeret engem,el is jon hozzam.-......ha nem aszerene nem jonne.es en sem mennek hozza.rendesek is vannak.
2011. jan. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Én boldogan hozzámennék egy jóképű arab sráchoz :D Nincs jelentkező? Ugyanis a magyar pasik nem érhetnek fel egy arab sráccal sem :) :)
2012. jún. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!