Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Arab férfiról vélemények?

Arab férfiról vélemények?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
egyiptomi tapasztalat alapján: rámenősek, tolakodóak, nagyon közvetlennek tűnnek, ugyanakkor titokzatosak
2010. nov. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha az arab kultúrában nevelkedett, és az ott szokásos viselkedésformákat elsajátította és alkalmazza, akkor az európai kultúrkörtől nagyon távol áll. Szerintem ritkán működhet két ilyen idegen kultúra találkozásából fakadó kapcsolat.
2010. nov. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%

ténleg...?

9 éve vagyunk együtt most szeretnénk gyermeket is,és komolyan a legjobb pasik a világon,csak őket is mint barmilyen maás nemzetiségű egyveleget ki kell fogni.

Hát én kifogtam.Nem iszik,nem kávézik nem dohányzik nem nőzik,de most komolyan nem!!!bárki bármit is mond az arabokról,dolgozik amennyit csak tud,felépített kettőnknek egy kertes házat,szóval szuper!!!


De persze én is tudok rémtörténeteket,mweg híreket,róliuk többet is mint itt bárki más,de hát Istenem,hol nincs baj.

2010. nov. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
mindenki tud jó és rossz példákat. A volt osztálytársam apukája volt arab. Nagyon kicsapongó életet élt, nem fogadta el, hogy Magyarországon a házasságban elvárják a monogámiát. Rendetlen volt és megbízhatatlan, mindig csak ígérgetett Amernak, de ritkán tartotta be, az anyukáját pedig nem sokra becsülte. Lehet, hogy egy arab nő helyére rakta volna, ezt Amer anyukájának nem nagyon sikerült.
2010. nov. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azok alapján, amiket én hallottam/láttam, tulajdonuknak tekintik a nőket. Egyik barátnőmnek volt arab pasija, a srác állítóla mélyen elítélte az országa merev szokásait, mégis megszabta barátnőmnek hogy milyen ruhákat vehet fel (nem vehetzett fel kivágott blúzt, túl szoros ruhákat, szoknyát, ilyesmit, úgyhogy elég durva volt, féltékenykedett egyfolytában, a kapcsolatnak végül egy eldurvult, verekedésbe torkolló féltékenységi roham vetett véget.
2010. nov. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Kövezzetek meg, de nekem nem szimpatikusak. Nyilván nem tudok róluk mindent és általánosítani sem akarok, ahogy például a feketékről sem. Tőlem távol ellehetnek, de hozzám ne közeledjenek. A munkahelyemen van pár, de köszönőviszonyban vagyunk csak. Volt amelyik akart ismerkedni, de nekem nem ment. Ez van.
2010. nov. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

VAn egy szép könyv "Alah és Éva" címmel fut, abban egy nő meséli el a tapasztalatait mint diplomata, több arab országban is járt (egyiptom, Pakisztám stb) s teljesen úgy írta le a nőket ott mint egy állatot, mert kb annyi a joga. Megy az agymosás miszerint mennyire jó ott a nőknek s ezt elis akarnák velük hitetni közben pedig telejesen elfogadott a "becsület gyilkosság".

A becsületgyilkosságot = a család (tág és szűkebb is) férfitagjai akár kínzással is egybekötve megölik a család valamelyik nő tagját mivel az nekik nem tetsző dolgot tesz. pl: vízbefújtják, agyonverik vagy megégetik s rámondják, hogy főzés közben "véletlen" meggyúladt az arcát takaró ruha.

(pl: a könyv említi, hogy büszkén mesélte egy arab férfi, hogy megölte a 60 éves anyját s x éves hugát mert szóbamert álni a többéve melettük lakó FÉRFI szomszéddal s ezzel foltot ejtett a saját de főleg a család FÉRFI tagjainak becsületén).

Muzulmán s keresztény nem lakhat egy fedél alatt s nem is osztozhat javakon így gyakori a keresztény lányok elrabrása, erőszakosan megtérítik s férjül adják egy arabhoz, s mikor megszökne a szülei nem fogadhatják be szerencsétlent.

2010. nov. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

több arab ismerősöm is van. Az egyik: barátok vagyunk, de ő a tulajdonának képzel, ruháimra beszólogat, a kinézetemre, az alakomra, alakítgatni akar a maga ízlése szerint, úgy gondolja, hogy ha valami neki nem ízlik vagy tetszik, az nekem sem tetszhet, elnézést, nem szabad, hogy tetszen..

A párom: finom, elegáns, vallásos, nem iszik, nem dohányzik, nem nőzik, tiszteli a nőket, minden embert, udvarias, elfogad úgy ahogy vagyok, segítőkész, képes a hülyeségeimet hallgatni még akkor is ha holtfáradt, okos, titokzatos, mindig meglep, romantikus, gazdag lelkiekben.. szeretem nagyon

2010. nov. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2010. nov. 30. 18:33
 10/12 emlya ***** válasza:
Szeptemberben voltam Egyiptomban é egyzerűen IMÁDOM őket, olyan közvetlenek, lehet kicsit rámenősek é erőszakoak a boltok előtt, de ezt havi 30 ezer Ft-nak megfelelő fizetés esetén meg lehet érteni, hogy azt szeretné szegény, hogy az ő boltjában vásároljon a gazdag turita. Ja a 30 ezer az túlzás, ennyit csak a diplomások kapnak, a többiek kevesebbet. Amúgy nagyon okosnak is tartom az arabokat, mert náluk a 2 nyelv anyanyelvi szinten a minimum, ha meg akarnak élni. Imádják a magyarokat, szóval nekünk em kellene a bőrszinűk alapján elitélnünk őket, bár a tanultabb embereknek felesleges mondanom, hiszen úgyis tudják, hogy az ő bőrük azért sötétebb, mert alkalmazkodott az éghajlatukhoz, de ugyanolyan EMBEREK mint mi!!!!!!!!!!!!
2010. dec. 27. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!