Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem még a párom ha másik...

Szeretem még a párom ha másik férfiról álmodozok néha?

Figyelt kérdés

A másik nagyon vonz testileg, de azt tudom, hogy vele hosszútávra nem lehet tervezni. Ő ilyen kis örző védő lélek, mondhatni nagyon jó barátom de borzalmasan vonz. A párom nyugodtabb, tökéletes férj jelölt, megbízható, szeret stb. Azt hiszem szeretem, vagyis régebben halálosan szerelmes voltam belé, csak most csillapodott kicsit ez a lángoló érzés. Olyan rossz mert amúgy nagyon jó ember. Megcsalni nem fogom, kismillió alkalmam lett volna amikor nagyon is jól esett volna, de nem vagyok olyan fajta.

Borzalmasan érzem magam mert nem tudom mit kezdjek a helyzettel. Majd elmúlik? Más volt már így?

Párommal 3 éve vagyunk együtt, 20 felettiek vagyunk.


2011. aug. 29. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Vagy elmúlik vagy nem,de egy biztos embert akit szeretsz és jól meg vagy vele nem biztos hogy érdemes feladni a bizonytalanért,de aztán kitudja.Sok ember bele süpped abba ami annyira nem is jó,de változtatni nem mer,az ha más felizgat az jelent valamit szerintem,otthon valószínű még sem tökéletes minden....

Gondolkozzál el mit akarsz az életben,pezsgést vagy bizsergést és egy élettel teli életet vagy egy unalmas valamit...a döntés rajtad áll.Lehet jól sülne el a dolog és még is ő lenne az igazi számodra,ezt nem tudhatod amíg nem próbálod meg.....

2011. aug. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

18:37 vagyok!


Még annyit tennék hozzá hogy sok ember fél az idegentől és nem mert kockáztatni mert hogy jaj mi lesz oda a biztonságom,de közben az a biztonság egy nagy büdös f.os és az élet elmegy az ember mellett miközben lehetne sokkal izgalmasabb élete is az embereknek,csak függő viszonyban van a legtöbb ember a párjával egy bizonyos kor után és már nem mernek kilépni belőle mert gyávák,inkább bent maradnak egy el laposodott valamiben...

2011. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szereted meg, de nem szerelemmel. Akit, mint ferfit szeretunk, arra nem mondjuk, hogy "nagyon jo ember". En legalabbis ilyeneket a barataimra mondok, nem az eletem parjara.
2011. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
zerintem meg kár azt a bizonyos bizsergést kergetni, mert az nem tartható fenn a végtelenségig. Előbb utóbb minden kapcsolatban véget ér a lángolás. Lehet, hogy jó lenne a másik sráccal, de ha a dolgok 90%-a tökéletesen működik a mostani kapcsolatodban (garantálom, hogy az újban se lesz jobb ez a százalék mert tökéletes nincs, főleg évek múltán) és szereted, tiszteled, akkor ne hagyd ott egy pillanatnyi lángolásért. Főleg ha ez az első alkalom hogy így érzel. Ha már rendszeresen kifelé tekintgetsz, akkor ott van más baj is.
2011. szept. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi utolsó

most nézem, hogy majdnem egy hónapja írtam ki a kérdést, és már eléggé el is múlt a dolog :) tényleg csak lángolás volt, meg egy icipici mélypont a párommal

de asszem most minden a régi :)

2011. szept. 22. 16:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!