Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Vannak előitéleteid az arabokk...

Vannak előitéleteid az arabokkal és az arab kultúrával szemben?

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 21:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Nincs.Nekem soha nem ártottak.
2009. aug. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Én nagyra tartom őket, voltam már Tunéziában, nagyon kellemesen csalódtam. Vendégszerető és kedves emberek, és iszonyat jókat ettem. A kultúrájukból adódóan nagyon sok olyan dolog van, amikkel nem tudunk azonosulni, de nagyon sokat tanulhatnánk tőlük.
2009. aug. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%

Bevallom, addig voltak, míg személyes tapasztalataim révén nem ismertem meg az arab kultúrát és sok arab embert...

Több arab barátunk van, és bátran állíthatom : Európában elképesztő tévhitekben élnek az emberek az arabokról!

Igyekeztem megismerni a muszlim vallást is és elképedtem : erről is mennyi tévhitünk van itt Európában!

2009. aug. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%

Az arabok a driftjirályok!, faxa csávók!

csak írd be googleba: arab drift

2009. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is csak jó tapasztalatom van velük kapcsolatban.

Mondjuk a cégemet nem bíznám rájuk (európai mércével elég kényelmes munkatempójuk van), de emberileg nagyon jók voltak velem többször is. Jó velük beszélgetni, csodálatos a kultúrájuk, az írásuk maga a szépség, kedvesek, barátságosak, és persze nagy hóhányók, ha udvarlásról van szó :)

2009. aug. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%
Lehet lepontozni...egy problémám van jönnek ide fehér nőt dugogatni válogat nemi betegséget terjeszt oszt otthon hogy viselkednek a nőkkel,a kultúrájuknak ez a része nem igazán jön be egyébként a legjobb barátom Iráni.
2009. aug. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

Az arab kultúrával semmi bajom, sőt, imádom a zenéjüket, még hastáncolok is:)

És imádom a török, egyiptomi, stb, édességeket.


Amúgy sok fura arab embert láttam már és ismerek néhány bevett "nőszerzési praktikát" is ( nagyon nem tisztességeseket is), szóval némelyikükről megvan a véleményem, de ismerek olyat is, aki teljesen normális, szóval egyénekre nem lehet általánosítani...

2009. aug. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak az iszlámmal van bajom velük kapcsolatban.
2009. aug. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
23:08-asnak: az iráni nem arab, hanem perzsa.
2009. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nincs velük bajom, sőt szeretem őket!

Akik nem ismerik őket, azok elítélik.

Pl én inkább egy félig arab országban élnék, mint egy félig cigányban.

2009. aug. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!