Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy srác látszólag totál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác látszólag totál belesz*rik az életbe, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Olyan h mindent,és mindnekit lesz*r maga körül, totál úgy állítja be magát,mint aki csak önmagát szereti,és senki mást, meg h őt nem szereti senki,és nem is zavarja,jól elvan a maga kis világában. De én rájöttem,h ő nem ilyen valójában,egyszer mélyebben elbeszélgettem vele,és kiderült h rendes,nagyon megkedveltem. De valamiért nagyon negatívnak állítja be magát, mindig direkt ilyeneket mond h őt nem lehet elviselni,meg is kérdezte,h én hogyhogy el bírom őt viselni,mert ő nem tagadja,beismeri h ő elviselhetetlen meg h egy önző egoista disznó, és az a vicc,h közbe meg nem az,velem is szokott foglalkozni,meg kedveskedni,bár lehet,ezt észre sem veszi.

Tehát pont az álszent ellentéte, amolyan álgonosz,

rosszabbnak állítja be magát,mint amilyen, csak hát nem értem,h ez miért csinálja? Tippek?


Nem tagadom,tetszik a srác,de mielőtt bármibe belemennék,szeretném megfejteni.



2012. ápr. 14. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
így, ilyen viselkedéssel védi magát
2012. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Osztálytársak vagyunk 18 évesek,most fogunk érettségizni.
2012. ápr. 14. 21:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez a gyerek népszerű?
2012. ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Idióta, maníros pöts... arra játszik, h megszánd és elő akard hozni belőle a képzelt értékeit.

Ha majd összejöttök, és elkezd félrekúrni, te meg számon kéred rajta a hűtlenségét, azt fogja válaszolni, hogy

-Én megmondtam, hogy egy önző, egoista disznó vagyok, önmagamon kívül senkit nem szeretek, de te nem hallgattál rám!

2012. ápr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát sokan beszélnek róla,de nem éppen jó értelemben. Nekem azért szimpatikus,mert őszinte, vagy legalábbis annak tűnik. Beismeri a hibáit,csak egy kicsit túloz,de ez még belefér. Valamiért azt érzem rajta,h törődik velem,és nem igazán vár cserébe semmit,nekem ez meglepő egy ilyen embertől. Nem feltétlen akarok összejönni vele,előbb azt szeretném kideríteni,h mi áll a dolgok mögött. Vajon miért ilyen?
2012. ápr. 14. 22:21
 6/10 anonim ***** válasza:

sanszos, hogy érte pár csalódás már eddig, az is lehet hogy elkövetett hibákat, amiket felnagyít, és mindenért ami nem jött össze neki, saját magát hibáztatja. önbizalomhiány is elég valószínű, és ezt a sok sz×rt valószínű azért mondja magáról, hogy te megcáfold, szavakkal, tettekkel, hogy valaki éreztesse vele, hogy mégsem olyan rossz ő.


ha jobban megismered, és jóba lesztek, szerintem lehet, hogy nem lesz ez rossz ;)

2012. ápr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ájron ***** válasza:

Akkor valószínűleg olyan mint én. Az évek során a nők úgy kezelték, mint egy értéktelen szar darabot, és most már el is hitte magáról hogy az. Azért viselkedik sokszor negatívan, és azért állítja be magát rossznak, mert törleszteni akar a világnak. mivel csak gyűlöletet kapott, azt is ad vissza.

Viszont az ilyenek mögött is ott van az akik régen voltak... és biztos lehetsz benne, hogy ha végre valakitől megkapná a szeretet, amire vágyik, akkor bármit megtenne azért, aki megadja neki.

Ha tényleg tetszik, segíts rajta.

Kérlek.

2012. ápr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ájron ***** válasza:
Jó ideje itt s kérdés, csak megkérdem: Mi lett a helyzet végeredménye?
2012. ápr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ó. ez kedves,h kérded! Egyenlőre szép lassan haladnak a dolgok a maguk útján,flörtölgetek vele...


Hogy mi lett a vége?! Hát,szerintem ennek a történetnek még nagyon messze van a vége!;) Még csak most fog kezdődni...

2012. ápr. 19. 16:08
 10/10 Ájron ***** válasza:
Örömmel hallom! :-D Hát remélem boldogok lesztek majd. Már ha lesz belőle kapcsolat persze. :-D
2012. ápr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!