Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arab srác, mit csináljak? :|

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arab srác, mit csináljak? :|

Figyelt kérdés
Nyáron bejelölt egy arab pasi facebookon.Visszaigazoltam, majd nem sokkal később rámirt.Gondoltam miért ne beszélgethetnénk jófejnek tűnt meg az angol tudásomnak is jót tesz igy összehaverkodtunk,és barátok vagyunk.Webcamba szoktunk beszélni de csak hülyülni pl karaokizni:D.De egy hónappal később már azon vettem észre magam hogy jólenne ha több lenne mint barátság.(Persze tudom hogy ez semmiképp nem lehetséges mert kor én 15 ő 21,nagy távolság vallás stb)De nem tehetek róla.Csak rá tudok gondolni már lassan egy éve pedig általában a facebook barátságaim 1-2hét után megszakadnak.igazából nemtudom hogy ő igazából mit akar mert néha tesz egy egy pozitiv megjegyzést mondjuk h tetszik a ruhám vagy h szép vagyok de nem tudom.Elmondani meg nem merem neki mert tönkretenném a barátságunkat.Lassan egy hete nem beszéltünk mert náluk most tilos a fb meg egyetemen van(ő nem iszik nem dohányzik szóval normális )Szerintetek elmondjam vagy ne mert amugy sem lenne semmi annyira nemtudom:s

2012. ápr. 15. 10:33
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
amugy köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítenek az átgondolásban
2012. ápr. 15. 10:57
 12/39 anonim ***** válasza:
78%

Az arabokkal nagyon kell vigyázni, akik szegény országból származnak, azok egy európai nőben azt látják, hogy kiszabadulhatnak onnan, uniós állampolgárságot akarnak, ideköltözni, jobban élni, kivakarodni a csóróságból, diktatúrából, ezért mindenre képesek, hazudnak, szép szavakkal hízelegnek, ködösítenek. Nem csak az arabok, de albánok, afgánok is ilyenek.


akik gazdagok (szaúdiak, kuvaitiak, emirátusiak), azok meg ribiket keresnek maguknak, meghágják a fehér nőt, de semennyire nem tisztelik (bár ez a szegény arabokra is igaz... pl. egyiptomiak, szírek, jemeniek)


Igaz a mondás: messziről jött ember azt mond, amit akar...


az meg, hogy egy arab nem iszik és dohányzik, az alap, náluk ugyanis ez tilos


fel kell tenned a kérdést magadnak, hogy ha ez a srác a szomszéd utcában lakna, csak magyar, magyar kinézettel stb, akkor összejönnél-e vele, lennél-e bele ugyanilyen szerelmes

mert ha neked tudat alatt csak az tetszik, hogy egy arabbal, idegennel vagy, akkor semmiképp se jöjj össze az arab sráccal

Angolul meg éppen hogy csak valamennyire tudhat a srác, persze nálad kicsit jobban, attól sem kell hanyatt vágni magadat. Bárhol talál társalgásra jobb partnert.

2012. ápr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

ja, meg te 15 vagy, ő meg 21

szerintem ez még akkor is nagy korkülönbség, ha mindketten magyarok lennétek...

2012. ápr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
nakössz:D nem is ismersz de biztosan talál nálam jobb partnert beszélgetésre (Y)
2012. ápr. 15. 12:11
 15/39 anonim ***** válasza:
8/13 olyanokat beszélsz amiről nem tudsz, vagy te személyes tapasztalatból beszélsz???? Kedves kérdező. Tudom, nem fog tetszeni, de túl fiatal vagy még. Nézz inkább szét magad körül. Az arab pasik egzotikusak, romantikusak, nagyon lehet őket szeretni, a barátnők is megpukkadnának ha ő lenne a barátod... DE! ... Nem működhet, csak ha elmúltál már 18. Akkor mehetsz hozzá vagy akkor jöhet hozzád ő, ha komolyra fordul. A flrtölgetés meg csak időpocsékolás. És ha nem a konzervatívabb helyről származik a fiú( Saudi stb) akkor nem kell félned, mert tényleg európaibb a családjának a falfogása. Ja. Még valami. Az arab családok többségükben nem szeretik, ha a fiuk európai nőt akar (pl a kulturális különbség miatt). Sokszor házasság csak a papírok miatt jön létre: el alak jönni otthonról és a szomszéd kertje zöldebbnek látszik. Idővel az ilyen férfiak más országba mennek, mert magyar papírokkal már mehetnek egy gazdag országba is.
2012. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az arabok azért írogatnak magyaroknak mert menekülnének otthonról egy másik országba.
2012. ápr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem működhet,mert szeretnék továbbtanulni és nemhiszem hogy várna rám annyi évet.Meg még sok más okból sem,maximum ha jó barátok maradunk akkor találkozunk egyszer valahol .amugy Iránban lakik, és oda semmiképp nem mennék ha felnőtt lennék akkorsem.
2012. ápr. 15. 13:37
 18/39 anonim válasza:
Hívd meg Magyarországra,itthon biztonságosabb mint hogy te menj oda és még fiatal vagy.
2012. ápr. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Az arab tág fogalom, melyik országba való?
2012. ápr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Irán.
2012. ápr. 16. 12:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!