Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arab srác, mit csináljak? :|

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arab srác, mit csináljak? :|

Figyelt kérdés
Nyáron bejelölt egy arab pasi facebookon.Visszaigazoltam, majd nem sokkal később rámirt.Gondoltam miért ne beszélgethetnénk jófejnek tűnt meg az angol tudásomnak is jót tesz igy összehaverkodtunk,és barátok vagyunk.Webcamba szoktunk beszélni de csak hülyülni pl karaokizni:D.De egy hónappal később már azon vettem észre magam hogy jólenne ha több lenne mint barátság.(Persze tudom hogy ez semmiképp nem lehetséges mert kor én 15 ő 21,nagy távolság vallás stb)De nem tehetek róla.Csak rá tudok gondolni már lassan egy éve pedig általában a facebook barátságaim 1-2hét után megszakadnak.igazából nemtudom hogy ő igazából mit akar mert néha tesz egy egy pozitiv megjegyzést mondjuk h tetszik a ruhám vagy h szép vagyok de nem tudom.Elmondani meg nem merem neki mert tönkretenném a barátságunkat.Lassan egy hete nem beszéltünk mert náluk most tilos a fb meg egyetemen van(ő nem iszik nem dohányzik szóval normális )Szerintetek elmondjam vagy ne mert amugy sem lenne semmi annyira nemtudom:s

2012. ápr. 15. 10:33
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:

De ez miért probléma? :)


Óvatosan tapogasd ki, aztán, ki tudja?


Egyáltalán nem minden arab turbóvallásos, sőt... A fiatalabbak, pláne az egyetemre járó (tehát az értelmiségibb réteg) teljesen "európai" életvitelt folytat. Az életkor különbség meg azért nem vészes, sőt, jóformán hétköznapi :)


A távolság meg gond, de végülis nem esküvőről van szó :D


Beszéld meg vele, aztán kiderül :)

2012. ápr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
18%
Fiú vagy, vagy lány?
2012. ápr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább hanyagolnám,és a környezetemben keresnék kapcsolatot.Őt meghagynám szimpla barátnak.
2012. ápr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
nem is ismered ot eloben meg. nem lattad a teljes kornyezetet amiben el. sok mindent nem tudhatsz meg rola. en ovatosabb lennek a helyedben hisz meg fiatal vagy es tanulnod kell dolgokat. az erzelmeid szepek es kedvesek, de mint erzed nincs arra lehetseg hogy felvallald oket rovid tavon ezert ne engedj teljes utat nekik.
2012. ápr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
lány vagyok, csak ez a felhasználó közös egy ismerősömmel:)
2012. ápr. 15. 10:46
 6/39 A kérdező kommentje:
amugy igaz, mondani bárki mondhat bámit!:)
2012. ápr. 15. 10:49
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

figyi, nekem több netes 'barátságom' van, és már elég régóta, több, mint 3 éve.

volt egy időszak, amikor úgy éreztem, hogy most már ez több a barátságnál,de ez csak azért volt, mert mélyponton voltam.


ilyen netes 'szerelmeket' felejts el! értelmetlenek.

2012. ápr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
92%
Csak ne lepődj meg ha kikötsz Arábiában,és van neki még 3-4 felesége és nem fogsz többet haza jönni!Onnan szökni sem fog tudni!Szerintem hagyd az ilyeneket,mert sok nő megjárta már!Ha megun egy idő múlva akár meg is ölhet és nem fogják felelőségre vonni,a nő az csak egy tárgy ott!De ha anyira szeretitek egymást akkor csald Magyarországra de soha ne menny vele el!
2012. ápr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
amugy nem szeretnék keresni a környezetemben kapcsolatot mert igazából őt sem kerestem csak ugy jött.meg inkább a tanulásra koncentrálnék még.De szerintem ha akarnék sem tudnék "beleszertni" másba:)
2012. ápr. 15. 10:54
 10/39 anonim ***** válasza:

8. válaszoló!


nem hinném, hogy 15 évesen kiakarni menni 'Arábiába' :D

2012. ápr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!