Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félek a kapcsolatoktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a kapcsolatoktól?

Figyelt kérdés
Régebben volt néhány barátnőm de semmi komoly eddig,viszont mostanában észrevettem ha eljutok oda,hogy simán járhatnék a kiszemelt lánnyal mert csak rajtam múlna hirtelen megijedek,idegessé válok és úgy érzem,hogy az a lány már nem is kell nekem annyira akiért azelőtt tepertem. Ez mitől van,félek a kötöttségektől?
2009. jún. 14. 20:52
 1/4 A kérdező kommentje:
lemaradt: 19/F
2009. jún. 14. 20:52
 2/4 anonim ***** válasza:

te egy ilyen típus vagy, amit meg kell tanulnod legyőzni.. talán ez olyan mint a fóbia a pókoktól.. nemtudom ×)

de leehet hogy még nem vagy felkészülve 1kapcsolatra, vagy akár az eddigi barátnőidet nem szeretted..

2009. jún. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valamilyen módon érdekes is tud lenni. Az sem mindég jó ha egy fiút le se lehet rázni... Én mondjuk ebben élvezném, hogy téged ezek szerint nem is olyan könnyű megszerezni. Kitartónak kell lenni, annak aki beléd szeret, h ne félj a kapcsolattól és elég szabadságot is kell hagyni neked. Ha mondjuk valaki képes sokáig melletted álni de nagyon lassan közeliteni, akkor megtörheti ezt a félelmed. :)
2009. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is pont ebben a dilemmában vagyok. Annyira rossz, olyan mintha talán két énem lenne, s az egyik akarja a másik pedig nem. Annyira jó lenne ezt legyőzni...

Tudom evel a válasszal nem sokat segitettem, de jol esik megosztani olyannal aki pont ilyen.

Udv.

2010. febr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!