Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félek a kapcsolatoktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a kapcsolatoktól?

Figyelt kérdés

A problémámat elég egyszerű leírni. Tetszik mondjuk egy srác, jólérzem magamat vele, álmodozok és rózsaszín köd. De mikor oda kerülne a sor, hogy járunk vagy mondjuk bármilyen "elköteleződést" kéne tenni akkor egyszerűen megijedek és hirtelen már nem is kell az egész! Pont ezért, eddig nem is volt kapcsolatom (20 éves vagyok)szóval nincs rossz előző tapasztalat. Nem tudom, mi ez velem!

Valakinek van ötlete, miért félek egy kapcsolatba belemenni?


2010. dec. 8. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Én is félek.
2010. dec. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Nekem 13-14 éves koromban volt pontosan ugyan ez. Szerintem kicsit lemaradtál a lelki-szellemi fejlődésben, bocs, nem bántásból mondom...Lassan érő típus vagy, talán túlságosan is.
2010. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tomazolika ***** válasza:

Egyszer próbáld ki és akkor meglátod mi lesz, mert egyenlőre olyasvalamitől félsz ami még nem is következett be .

Mitől félsz egyáltalán ha még nem is próbáltad ?

2010. dec. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is félek, valamint unalmasnak tartom már a dolgot ha járunk. Plusz félek a szextől is, nem tudom elképzelni, hogy valakivel lefeküdjek, pedig már volt barátom.:/ Remélem nem csak én vagyok ezzel így.
2010. dec. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

jogosan félsz a csalódástól. a rózsaszín köd meg plátói szerelem, amikor csak vágysz utána és elképzeled hogy milyen lenne együtt, na együtt sose olyan felhőtlen és tökéletes minden. egy kapcsolat sokkal bonyolultabb annál.

de aztmondom érdemes megprobálni, felkészülve amennyire tudsz arra, hogy az első nem az utolsó lesz. szokni kell és tanulni. énis épp ezt teszem, több fájdalmat szomorúságot és gyötrődést okozott már 2,5 hónapos első kapcsolatom, mint boldog pillanatot. persze volt benne az is, de abbol volt kevesebb. nem fenékig tejfel. és 2 lakotársam kapcsolata se.

szal sztem azér félsz mer attol félsz hogy csalódni fogsz. ezt le kell győznöd, és úgyis valsz csalódni fogsz. mázlista az akinek az első egyben életreszóló is lesz :)

2010. dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

20:59 vagyok még annyi, énis későnérő típus vagyok, de legalább nem teszek fel hülye kérdéseket 14 évesen, hogy akkor most merjek e venni gumit a tescoban...

21/f

2010. dec. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

remélem nem te vagy az, akit holnap akarok megfűzni :D

Nem vicc! Ő is 20 és hasonló cipőben van

2010. dec. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele. Plusz eddig úgy hittem (irracionálisan sok Disney és romantikus angol-amerikai történetek után), hogy a kapcsolat a cél, amit el kell érni, és onnantól jobb lesz (a film is mindig akkor ért véget, ha a szerelmesek egymáséi...). De kapcsolat, egy másik ember nem lehet cél. Erre az első kapcsolat döbbentett rá, amiben rájöttem, hogy nem tudok mit csinálni. Tudom, ez hülyén hangzik, de így van. Persze az ember folyamatosan tanul, úgyhogy csak kiderül egyszer, hogy hogy is kell jól csinálni, hogy ne féljünk.:)

19/L

2010. dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert nekrofil vagy!
2010. dec. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!