Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, ha 21 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha 21 évesen félek a kapcsolatoktól?

Figyelt kérdés

Még nem is voltam kapcsolatban soha. Igazából esélyem sem volt rá, mivel nem vagyok valami jóképű, illetve társaságba se nagyon jártam/járok. 17-18 évesen felmerült bennem, hogy jó lenne egy barátnő, de igazából semmit nem tettem a siker érdekében. Egy-két éve megpróbálkoztam az interneten, az ott ért "kritikák" pedig a maradék önbizalmamat is megsemmisítették.

Szerintetek normális, hogy ezek után félek a kapcsolatoktól? Sajnos a nemi vágy megvan, de valahogy nem tudom összekötni a kapcsolat dologgal.


2010. dec. 30. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem kell félni tőle. Ne add fel, legyél nyitott. Nekem is 21 évesen lett először kapcsolatom.


23/F

2010. dec. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te csak egyszerűen önbizalom hiányos vagy. Ez egy nehéz belső harc lesz. És akkor most jön a szokásos maszlag, hogy kitartás, barátkozz, ismerkedj, bla,bla,bla... sajnálom de ez ugye nem az első ilyen, és nem is az utolsó sajnos. Fejet fel, mellet ki, hasat be és minden oké. (határozottság)
2010. dec. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ömm, hát ne félj tőle. akár normális akár nem, nemtudok vele micsinálni, általában nem hinném hogy nagyon jó ha 21 évesen félsz tőle. az nem baj ha még nem volt, nekem is nemrég, 21 évesen lett az első :), de nemszabad félni tőle, akkor sose lesz...

21/f

2010. dec. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
barátaid csak vannak . mennyél el velük partyzni aztán szedj fel egy csajt, most részeg e vagy sem az nem számit igyál egy picit ,hogy jól érezd magad. aztán táncolj és ismerkedj. én is igy voltam mielött volt bármiféle kapcsolatom . azt gondoltam háát nem vagyok valami szép .. aztán elmentem bulizni barátokkal (ilyenkor lehettem 15 nem volt semmilyen kapcsolat szóval csók vagy ilyesmi se.) ők segitettek abban ,hogy például hogyan és hol fogjam meg a csajt mikor táncolok vele. aztán első bulin megismerkedtem jópár emberrel (amugy nem vagyok egy beszédes tipus)majd egyre több buliba mentem ittam jóléreztem magam aztán az egyik bulin táncoltam egy lányal aki szintén bevolt állva aztán táncoltunk , megfordult aztán lesmárolt elöször felsem fogtam mivan .. és akkor döbbentem ,hogy az milyen ge.cijó (ilyenkor voltam 16) a csajt nem nézett ki rosszul (merthát nem mintha olyannal táncolnék aki nem tetszik) de sosem tudtam ,hogy ki volt. ezek után fontosabbnak tartottam a csajozást . adtam a külsőmre (új ruha ,új frizura) eljártam kondizni azóta is csinálom választottam sportot és igy egyre jobban éreztem magam úgy gondoltam most már fa.sza vagyok és nem csak én azóta 3 barátnőm volt és most is van egy (remélem ő az igazi) most vagyok 18 és minden sokkal jobban megy! szóval csak hajrá:D
2011. jan. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, hogy a kapcsolat taktikázásból, harcból meg szexuális teljesítményből áll, igazából a lényege, hogy kiteljesedjetek a pároddal egymás mellett, és boldogan, stresszmentesen éljetek. Nincsenek mindenféle elvárások, csak légy olyan, amilyen vagy, és nincs mitől tartanod.
2011. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én 17 évesen félek a kapcsolatoktól,mintha be lennék zárva,összeszorul a torkom a szívem,az egész mellkasom,mintha meg lennék kötve...:S

nem normális,de előfordul

2011. jan. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
olyan vagyok mint
2011. jan. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
erre egyszer már válaszoltam !
2011. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!