Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félek a kapcsolatoktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a kapcsolatoktól?

Figyelt kérdés

Már egy csomó fiúval összejöhettem volna, csak mindig visszaléptem. Ezért nem volt még barátom. Talán megijedtem... nem tudom. Félek az elkötelezettségtől... Miért lehet ez?

16/L


2010. okt. 20. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Te hülye vagy? 16 évesen miféle elkötelezettségtől félsz?

Szerintem te az ismeretlentől félsz, attól, hogy nem tudod mi fog történni, hogyan kell viselkedni stb.

Ha tetszel egy srácnak, aki neked is bejön, akkor mondj igent, ha randira hív. Nem kéri meg a kezed, csak sétáltok, elmentek moziba. Érezd jól magad! Ennyi! ;)

2010. okt. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tetszett a " Te hülye vagy?" kérdésed. Hát igazából igen.:D Elhívtak randira, csak mindig az lett a vége, hogy ideges lettem, és nem-et mondtam. Egy kapcsolat is valamilyen szinten elkötelezettség, és nem arra gondoltam, hogy megkéri a kezem.:D
2010. okt. 20. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
ha úgy adódik, hogy egy olyannal mész el randizni aki tetszik, nyugodtan menj bele a kapcsolatba. majd érezni fogod ha nem jó, és akkor megmondod a fickónak, hogy bocsi ez nem megy. de az hogy meg sem próbálod, az nem jó neked sem. legalább ezt is megtapasztalod. ne félj tőle, szép dolog a szerelem. már ha szerelmes az ember.
2010. okt. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem is pont ugyanez volt ! :O és én sem tudtam miért :S :)

1 éven keresztül ez ment...Bár benne van a pakliban h nem tudtam elengedni magamban egy srácot,és talán féltem is a csalódástól...de eltelt sok idő(mondom 1 év:)) és most újra ÉRZEK! és össze "mertem" jönni egy sráccal :) És nem is gondolkozok azon h mikor kéne meg hogy kéne szakítanom ahogy eddig tettem.

Ne görcsölj,hanem várj:) ha el kell jönnie úgyis eljön. Márpedig egyszer eljön :D

Minden okés lesz ;) Addig élvezd a flörtölést,ismerkedést ;)

2010. okt. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Ne legyél a saját boldogságot kerékkötője! A szerelem a legjobb dolog az életben, ne foszd meg magad tőle!

Add meg magadnak az esélyt, hogy boldog legyél!

2010. okt. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!