Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti milyen lányt vennétek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen lányt vennétek el szívesen feleségül?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi milyen lánnyal tudnátok elképzelni az életeteket, lányok is válaszolhatnak hogy szerintük a fiúknak milyen lány kell:) akármit írhattok! Belső külső tulajdonság, kinek mi számít:)
2012. márc. 26. 01:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Legyen neki édesen aranyos popsija. Ez nem a legfontosabb, de azért könnyebb elviselni a "házasság terhét" vele.


Aztán... Legyen cuki arcocskája, és minden nap el tudjon csábítani az ártatlan tekintetével. FOntos , legfontosabb: őszinteség, tolerancia.


Ja és az sem gond, ha imád szeretkezni! :P

2012. márc. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%

Nekem a legfontosabb, hogy aranyos, kedves és okos legyen. Nem baj, ha teljesen más az érdeklődése, mint nekem. De legyen jó abban, amit csinál. Ha filozófusként érzi jól magát, akkor azt csinálja, ha orvosként akkor meg azt. A lényeg, hogy járjon valamilyen suliba és legyen diplomája. Nem az számít, hogy mennyit keres vele, csak valami rangosabb legyen.


Öhm, kb ez volt a legfontosabb. Ezek már csak ilyen extrák lennének, de télleg nem fontosak. Pl nekem nagyon bejön, ha egy lány énekel és tud valamilyen hangszeren játszani. Főleg a komolyzenés lányok. És akkor legyen már egy icipici nyelvérzéke is. Tudjon úgy 2-3 nyelvet. Tudom, hogy ez adottság, de fejleszthető és nekem bejön. Meg szeresse a művészetet és értsen hozzá jobban, mint én.


Szeretném, hogy olyan vidám legyen. Én elég hiperaktív alkat vagyok és jól esne, ha néha eljönne velem csinálni ezt azt, vagy legalább kipróbálni... foci, gokart, ilyenek. De ezeket télleg nem muszáj.


És végül. Fogadjon el. Nem baj ha különbözünk, csak hagyja, hogy kiéljem magam. Én sem fogom akadályozni, ha kitalál valamit, ami nekem így elég fura, hogy pl zeneiskolát nyit a nappaliban, én benne vagyok. De ha nekem van valami új dilim, akkor ne fojtson el benne engem se.


Külsőre meg, hát kb teljesen mindegy, hogy milyen. Csak tetszen. De nekem nagyon sok lány tetszik külsőre.


Kb ennyi.


Leírhatnátok ti is, hogy milyen fiút vennétek el szívesen férjül :)


21f

2012. márc. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
21f, te aztán tudod hogy kell elkeseríteni szegény kérdezőt! :D Nagyon nagyok az igényeid, neked egy polihisztor kell.
2012. márc. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
És tudjon autót szerelni:D
2012. márc. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Legyen kiegyensúlyozott, szeresse a munkáját, önmagát, Engem, családját. Legyen szociális, tudjon sokat nevetni...... tudnám még sorolni.

Külsöre leginkább egy helyes arcú kis husikát választanék.

2012. márc. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

De most mi rosszat mondtam? :D


Azt kérdezte milyen lányt szeretnék.

Amúgy bőven elegendő, ha suliba jár vagy van 1 diplomája és jófej még mellé. Csak hát nem ártana úgy a többi sem :)


És a külsőnél kifelejtettem egy dolgot. Ezt furcsállni fogjátok, de én valamiért így érzem. Nekem az jön be, ha egy lány visszafogott öltözködésű. Szal, ha nem teszi ki a mellét, nem hord miniszoknyát meg miniruhát meg minigatyát, nem tetszenek a nagy magassarkúk se. Nem úgy értem, hogy a nőiességgel van a baj, hanem számomra ezek már ribancos dolgoknak minősülnek. Bár ha azután kezd el ilyeneket hordani, miután feleségül vettem, akkor már annyira nem bánom :)


És ez a polihisztor dolog. Ez kicsit túlzás.

Tod van az a fajta lány. Illetve nincs nagyon ilyen fajta lány, de lehetne belőle több. Olyanra gondolok, hogy ilyen kifinomult, művészbeállítottságú és jó nyelvekből.


Mondjuk az sem teljesen egyértelmű, hogy mi tetszik. A héten például láttam egy lányt. Nem is tudom, hogy írjam le. Rövid tépett haja volt, póló+ing+csőgatya+deszkás cipő és egy gördeszka volt alatta. Állatira tetszett. Szóval nekem ez is bejön. De tőle is elvárnám, hogy legyen valami normális sulija. Télleg bármi, csak legyen.


Ezért mondtam, hogy a külső az nem számít annyira, mert sokminden tetszik.


21f

2012. márc. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Inkább nőt.
2012. márc. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40/80/2000
2012. márc. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Némalányt az árvaházból....

Vagymi

2012. márc. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Olyat, aki megérti az összes viccemet, és hasonló a humorérzéke, mint az enyém. Ehhez elég intelligensnek és valamennyire műveltnek is lennie kell. Aki úgy nevet, hogy nem értette a poént, az kiesett.


Olyat, akit nem tudok manipulálni. (Vagy akit csak nagyon nehezen, vérrel-verejtékkel tudok :) ) Aki autonóm személyiség és tőlem független. Aki úgy viselkedik, mint a kiskutyám, kiesett.


Olyat, aki látja és szereti a valódi személyiségemet. Aki előtt magam lehetek és aki ezért szeret belém, nem azért mert négy nyelven beszélek, külföldön élek, jól keresek, gazdagok a barátaim. Aki jobban akar a barátaimra benyomást tenni, mint rám, az kiesett.


Olyat aki szép, de nem kell hogy szexistennő legyen. Nem az a legfontosabb, hogy első ránézésre rágerjedjek. De legyen szép, ápolt és karizmatikus.

2012. márc. 26. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!