Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti komolyan vennetek egy hirhedt nocsabasz szavait? Vagy en is csak egy vagyok a szazbol?

Figyelt kérdés
beszelgettunk kedveskedett nagyon jo fej csak tudom hogy ezt masokkal is eljatsza nem tudom mit higyjek...de nekem nagyon megtetszett :/ remelem nem csak hulyit. szerintetek?
2012. febr. 24. 07:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Sajnos,igy csesztem el 2 evemet.

Elcsesztem,mivel bedoltem egy hirhedt nocsabasz kedves szavainak.

persze, kapcsolatunk alatt is gyakran hallottam a szep szavakat,de kiderult,nem csak nekem mondta azokat..

Szoval...ha nem akarod megegetni magad, akkor csak ovatosan vele.

Hacsak nem akarod azon kapni magad,hogy gyereked lesz tole, egyutt vagytok, o meg tovabbra is casanovat jatssza a hatad mogott.

2012. febr. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az igazi PUA-nak pont az a lényege,hogy nem veri át a lányokat,csak tud velük kommunikálni,könnyen tud kapcsolatokat kiépíteni velük,bármikor tud barátnőt szerezni,DE és egy nagy DE:soha nem veri át őket,pontosan közli mit akar a lánytól,ha szexet akkor azt mondja,ha kapcsolatot akkor azt.


Nyugodtan kezdj vele,ő olyan típusú aki fog tudni veled bánni,meg elmondja mit akar.Plusz a szexkultúrája is olyan lesz,hogy neked legyen elsősorba jó.


Egy PUAságot tanuló pasi :)

2012. febr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
PUA?:)
2012. febr. 24. 10:31
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi igen a PUA= Pick Up Artist-csajozóművész.

Olyan férfi aki ért a nők nyelvén,kiválóan kommunikál a nőkkel.Tudja mi kell a nőknek,bomlanak utána,szeretnek vele lenni.Könnyen a nők bálványa,olyan lányokat szed fel amilyet csak akar.

2012. febr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
tokeletes leirasa az illetonek. pont ettol felek...
2012. febr. 24. 10:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Na igen,de ha valakivel jól érzi magát akkor nem megy máshoz.Pont ez a lényege.
2012. febr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves előző, nagyon szép, hogy ilyen lelkesen támogatod a kollégát, de azért a kérdezőt nem kellene átverni.

Kedves kérdező, most komolyan mit vársz az ilyen faszitól?! Komolytalan ember, aki csak játszik a lányokkal. Az összes lány előtted pont ugyanazt hitte, amit te, hogy ők majd meg tudják változtatni, hogy velük más lesz. Ezekből lesznek a nagy pofáraesések.

Habár te tudod, de van egy kérésem, ha a pasi véletlenül átverne, megcsalna, dobna, megalázna, akkor tudd, hogy egyedül, TE voltál az ostoba és a naív, és ne gyere ide sírni a szokásos minden pasi disznó dumával, mert előre látható, hogy ez a példány az.

2012. febr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha szexet akar, akkor egyszerű a dolgod. Lefekszetek és mivel ő tapasztalt, ezért jó eséllyel jó is lesz, lesz egy jó élményed. Ha komolyabb kapcsolatot szeretne, akkor nem árt egy kicsit vigyázni, hogy ez nem-e csak pillanatnyi hangulatváltás nála. De ne zárkózz el tőle és ne játszd felesleges a jégkirálynőt, ha nem Vagy az, mert akkor ki fog ábrándulni és hagy Téged. Ne feledd, egy ilyen pasi a hagyományos módon nem fog soha küzdeni egy klisé lányért, mert sok nőt megkaphat.


"egy hírhedt nőcsábász"

2012. febr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Írta egyik válaszoló, hogy a Pua azaz nőcsábász bármikor, bárhol képes lányokkal ismerkedni, és elcsábítani őket. Ha viszont egyel jól érzi magát, akkor vele marad!?? Ebben a két állításban érzek ellentmondást. Egy igazi vérbeli nőcsábásznak lételeme a csajozás, szóval még ha van is neki barátnője, vagy barátnői, mert a több se kizárt kedves kérdező... akkor se tud a csajozásról lemondani. Pont emiatt nevezik nőcsábásznak. Ha úgy tetszik, úgy is írhatnám, ez a hobbija.

Egyébként a nőket az ilyen puák könnyen meg tudják vezetni. Bármit be tudnak nekik adni, mert el tudják érni, hogy kikapcsolják a nők tudatos énjét, és akkor a nő már nem tud "gondolkozni" reálisan, és sodorja magával az ösztönös énje. Legtöbb esetben egészen az ágyig.

Szóval kérdező lány írhatnám, hogy vigyázz, és legyél éber, de ha nagyon profi nőcsábász, akkor hiába is próbálnál ellenállni neki. Ez van. :)

2012. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó,ez érdekes amit írsz,kicsit kiegészítem,ha nem baj :)


Akiről írsz az inkább disznó,az igazi nőcsábász,az megszerzi(ez eléggé nyers megfogalmazás) magának azt a lányt aki neki az ideálja,és nem csalja meg,mert minek.

Otthon megkapja a tejfölt és a túrót akkor nem fog elmenni a szomszédba tejfölért.


Én se megyek máshoz ha megkapom amit akarok,mert miért,nem kakálok a saját tányéromba,mert megkapok mindent a hölgytől.Pont ez az érdekes benne,hogy tudja,hogy felszedhet könnyen csajt,de általában hűséges,maximum csak barátkozik de nem csajozik effektíve ha van egy barátnője.

2012. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!