Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17evesen lehet-e mar babarol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17evesen lehet-e mar babarol almodozni?

Figyelt kérdés
Fel eves komoly kapcsolatom van.Imadjuk egymast a parommal,lassan egybe fogunk koltozni.En mar nemjarok suliba.Nagyon szeretem a gyerekeket,es ugy szeretnek mar egy sajatot.Hamar van ez meg??
2008. ápr. 14. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Enyhe kifejezés.... Nagyon korán van még ilyesmiről álmodozni szerintem
2008. ápr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs koran almodozni. Azt szabad. Csak ne valtsd egyenlore valora ezt az almod!!! Varjatok meg! Koltozzetek ossze, alakitsatok ki eletritmust egyutt, ismerjetek meg egymas legkisebb gyagyait is, dolgozz, stb. Szerezz sokkal tobb tapasztalatot az eletrol mint amid van.

En is akartam mar 18 evesen babat, de nem bantam meg, hogy nem lett akkor. Most 30 vagyok.

2008. ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

álmodozni lehet.

belefogni még nem ajánlott.

2008. ápr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sztem még az egybeköltözés is kicsit korai..elhiszem hogy nagyon szerelmesek vagytok és mindig együtt akartok lennni..de azért várhattok még azzal is..ami késik nem múlik..a babával meg főleg...17 évesen még te is úgymond gyerek vagy...majd 3-4 év múlva szerintem megérsz a feladatra, hogy babát nevelj:)
2008. ápr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se kovessetek meg el ezt a hibat, fel ev alatt az ember a legszerelmesebb! De utana? 1 ev...mar bejon am motonia h mindennap latjatok egymast, nem tudjatok meglepni, a ferfi elvesziti az izgalmat, h meghodithasson es tovabb fog lepni.Volt egy kerdesem ha a hazassag 20 evesen korai, es mindenki azt valaszolta h nagyonis korai, mert egyetem stb.Gondolj csak bele...eloszor rendezd el az eleted penzugyileg, es kozbe legyen baratod, de csak majd utana gondolj csaladra, mert az egy eletre szol.Gondolom ha babat akarsz akkor aztan foleg! Almodozni almodozz h milyen jo lenne egy baba, neha en is azt teszem, es remelem majd meglesz a sajatom.De mindennek megvan a maga ideje. Az szep, h szereted a gyerekeket, de gondold meg...tudod biztositani a gyerekednek a megfelelo eletet? Mert szerintem azert senki ne hozzon babat a v ilagra, h utana szenvedni lassa, mert egyszeruen nem tudja neki megadni ami kell, mert annak idejen meg meggondolatlan volt.Szeresd a baratod, elvezzetek egyutt az eletet, szorakozzatok, mert ha a szerelmetek tenyleg akkora, akkor kitart 10 ev mulva is, es hamarabb v akkor aztan johet baba meg minden.:)
2008. ápr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
álmodni jó es szep de gondolkodassal kell megvalositani hoszu meg az elet es barmi kozbejohet...
2008. ápr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Álmodozni lehet, ez teljesen normális, minden kislány babázik, valahol ez is a gyerek utáni vágy, de egyenlőre maradjon csak álom. Még sok dolgot kell megtapasztalnod. Ha nem is tanulsz már, akkor élvezzétek együtt a barátoddal az életet, utazgassatok, bulizzatok. Dolgozz te is valamennyit, gyűjtsetek a babára ha úgy tetszik, mert nem kevés pénz. Egy gyerekhez meg kell teremteni az egzisztenciát, hogy legyen lakás ahol felnevelheted és jó állás, biztos jövedelem. Valamint gondolj bele, hogy egy gyerek egész életre szól, szóval ha már idegesít vagy meguntad nem rakhatod csak úgy félre, egész életen át tartó felelősség, és nem mindig lesz ari kisbaba, fel fog nőni hamar. Szóval álmodozni lehet, de még várjatok vele, addig csak tervezgess és tegyél meg mindent hogy mikor eljön az ideje jó körülmények közé érkezzen.
2008. ápr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!