Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon vonzódok egy 13 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vonzódok egy 13 éves lányhoz NEM SZEXUÁLISAN 17évesen, vélemények?

Figyelt kérdés

Kicsit bővebben: Már 3 éve ismerem, sokkal többnek néz ki, és éretebb is az átlag 13 éveseknél. NEM SZEXRE GONDOLOK! Csak kapcsolat. Én nagyon szeretem, és ahogy észrevettem ő is hasonlóan érzek.


Nem vagyok pedofil


2009. nov. 23. 21:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
érez*
2009. nov. 23. 21:32
 2/13 anonim válasza:
76%
Elég nagy a korkülömbség. Ez a pedofília határait súrolja szerintem. Nagyon fiatal hozzád.
2009. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Jó ez, barátom... Én néha huszonévesen 12 évesekre húzgálom a... szemöldököm!! :)
2009. nov. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
lehet h nem vagy az de a btk szierint az vagy, vigyázz mert börtönbe is kerülhetsz, várd meg mindenképp h 14 legyen
2009. nov. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Írta, hogy nem szexet akar!

Nem értem miért olyan izé ez.

Igazából te érzed, ha zavar a korkülönbség akkor hagyd, de ahogy irtad érettebb a koránál a lány, meg jól kijöttök, szerintem semmi baj nincs ezzel.

2009. nov. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Ja, én is kúrnék pár 13as sunnert.
2009. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
írta h nem szexet akar, de ha olyan apja van, és feljelenti abból lehet balhé
2009. nov. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Na, valljuk be, fini lehet a kis puncija.
2009. nov. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Vágj bele, nyugodtan! Köztudott, hogy a lányok hamarabb érnek, mint a férfiak. ;)

Azt senki sem gondolta rólad hogy pedo vagy - legalábbis én nem -, 17 évesen bőven beleesik a látótérbe a 13 éves korosztály. ;)

Csak 14 éves kora előtt ne dugd meg, mert az elméletileg tilos, megrontásnak minősül.

A pedofília meg egy betegség, ami abban nyilvánul meg, hogy nemileg fejletlen gyerekekre gerjed be valaki. Tehát nem azt jelenti, hogy az átlagnál érettebb 13 évesekre.

2009. nov. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem szexuálisan vonzódsz hozzá, akkor az már nem pedofília. Viszont ha megfogadod a tanácsom, szerintem várj egy kicsit míg nő a leányzó... még sokat fog változni a személyisége is valószínűleg (ritka akinek ilyen korban már majdnem kifejlett személyisége van, de van olyan is) és lehet, akkor már nem is kell. :)
2009. nov. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!