Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves korodban jöttél rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korodban jöttél rá, hogy fiú (lány) létedre szexuálisan a fiúkhoz (lányokhoz) vonzódol?

Figyelt kérdés
Mikor kezdted megérteni azt, hogy mit is jelent a szexuális vonzódás?
2009. dec. 27. 08:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kb. 11 éves koromban, vagyis akkor, amikor kezdett érdekelni ez az egész szexualitás. Mindig a fiúkhoz vonzódtam jobban.
2009. dec. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5%
Nem akarok kötekedni,de olyan nincs hogy "vonzódol." Azt úgy írják/mondják hogy vonzódsz.
2009. dec. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
09:53 Tehát akkor szerinted nem úgy történt, hogy valaki megfertőzött ezzel a a szexuális vonzódásoddal, mint, ahogy elkapnak az embereke egy betegséget?
2009. dec. 28. 07:51
 4/11 A kérdező kommentje:
13:15 nem ide tartozik, de reagálok rá: Őrizzük meg nyelvünk sokszínűségét, és ne irtsuk ki a tájszólásokat.
2009. dec. 28. 07:53
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség már bocsánat!

Ez nem fertőző!

Az hogy a párválasztás során melyik nemhez fogsz vonzódni, kb. 2 éves korodig kialakul, amit te még fel sem fogsz.

Ez a bevésődés folyamata, ez ugyan olyan mint ahogy megtanulod felismerni a szüleid. Csak ez majd akkor fog jelentkezni, mikor már elkezd érdekelni a szexualitás megjelenik (a szexuális bevésődésből adódóan) az az ember aki számodra szimpatikus.

Erről senki sem maga dönt, ezt a "természet" rendezi.

Aki meg biszexuálisnak állítja be magát, az sem egyszerre vonzódik mindkét nemhez, hogy "nekem most van egy csajom meg egy pasim is, mert én biszexuális vagyok!"

Nem így működik. Ők életük egy szakaszában a nőkhöz, máskor meg a férfiakhoz vonzódnak, ők a biszexuálisok!


Minden egyéb ettől eltérő viselkedés formát a tudomány divatnak tekint.

2010. jún. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

13 évesen kezdtem érezni, 15-16 évesen érlelődött, gyötrődtem, válaszokat kerestem, 17 évesen volt az első barátnőm, 18 évesen ez már letisztulni látszott.

23/N

2010. jún. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

vonzódol: PARASZT!

Helyesen: vonzódsz.

2010. jún. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
szerintem terhes vagy
2010. jún. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen még bikinis csajokra vertem a farkam... aztán valahogy átcsaptam és inkább a fiúk vonzottak, viszont azóta se voltam fiúval (27 vagyok), lánnyal igen, de érdekes módon fiúba voltam már belezúgva (3x), lányba sose... szóval fogalmam sincs mi van velem :(
2010. jún. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
14 éves koromig szinte biztos voltam benne, hogy a fiúkhoz vonzódom, bár kapcsolatom nemvolt..aztán megismertem Őt.. 16/L
2010. jún. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!