Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon vonzódok egy 13 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vonzódok egy 13 éves lányhoz NEM SZEXUÁLISAN 17évesen, vélemények?

Figyelt kérdés

Kicsit bővebben: Már 3 éve ismerem, sokkal többnek néz ki, és éretebb is az átlag 13 éveseknél. NEM SZEXRE GONDOLOK! Csak kapcsolat. Én nagyon szeretem, és ahogy észrevettem ő is hasonlóan érzek.


Nem vagyok pedofil


2009. nov. 23. 21:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
21:45 hiába jelenti fel az apja, járásért nem lehet büntetni. Még a csókért sem. Azt meg írta, hogy nem a szexre hajt. bár látom, ez senkinek nem tűnt fel. Sehol nincs a btk-ban, hogy ne lehetne járni egy 13 évessel, pláne hogy az illető még maga is kiskorú.
2009. nov. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj az ilyen kislányokkal, hogy szerintem max. pár hónapig lehetsz VEle jóban, utána elkezd majd pofázni, cseszegetni, játzani a nagylányt, nem érdemes kikészülnöd... Nem akarlak elkeseríteni, de valszeg ez lesz...
2009. nov. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát én biztos beindulnék egy két forró csóktól, nemtom miért olyan gáz, hogy szexet akarsz tőle. Nőből van, te meg férfiból. Természetes késztetésünk, hogy egy csajjal szexeljünk. Más kérdést, hogy 14 éves kor alatt a törvény bünteti a dolgot. Várd ki amíg betölti a 14-et, aztán tedd, amit tenned kell. Másrészt meg nyugodtan járj vele. Ha már egyszer jó vele lenni, miért ne tennéd?


De komolyan mondom ne szégyeld, hogy meg akarsz egy csajt dugni! A csajok is azt szeretik, ha egy férfi felvállalja a természetes vágyait!

2009. nov. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!