Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy lányt visszah...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy lányt visszahódítani? (13-17évesen)

Figyelt kérdés
az a baj hogy már nem szeret úgy mint rég...haverok vagyunk...szóval nincs baj egymással(legalábbis nekem nincs nagyon) de én azt szeretném ami régen volt...hogy újra együtt legyünk...nőket kérném elsősorban hogy válaszoljanak és segítsenek!:)előre is köszönöm:)
2010. jan. 22. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
rz nagyrészt attól függ, hogy mért szakítottatok, és hogy milyen a lány. ha azért szakított mert nem szenteltél neki elég figyelmet akkor most szentelj, kis apróságokkal. viszont ha megunt, vagy épp h túl rámenős voltál akkor sajnos nem sokat tehetsz. hagyni kell elmenni és talán egyszer visszatér (sablonduma, de velem már előfordult, az már más kérdés, h én akkor már nem akartam az illetőtől semmit =)) 19/L
2010. jan. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

(nagyon figyelmes voltam)

szóval ha most kicsit hagyom...1-2-3hónapig hogy csak haverok legyünk még lehet belőle ujra szerelem a részéről?:) és amugy meg ha komoly a téma a lány is komoly tudodd lenni...nem is vagyok benne biztos hogy még kéne próbálni mert ha megint ugy járnék eszméletlen sok időt pocsékolnék már el...de egyszerűen akárhányszor ránézek az van bennem hogy ilyen eszméletlen gyönyörű nő nincs a földön még1 :(

2010. jan. 22. 17:03
 3/6 A kérdező kommentje:
(az 1-2-3 hónap utáni próbálkozás után gondoltam hogy lehet e szerelem..nem csak ugy magától:)hanem hogy egy eidő után ujra próbálom)
2010. jan. 22. 17:04
 4/6 anonim ***** válasza:

szép dolog, hogy ennyire szeretted, de ilyesmire nincs garancia. mi anno spec fél évig szóba se álltunk egymással. és semmi nem biztosít h az idő elteltével nem kerültök érzelmileg egyre távolabb egymástól. ha ő most teljesen komolyan gondolja, hogy nem lenne boldog vele, akkor nem éri meg erőlködni, hisz ha nem szerelmes beléd, nem lenne igazán boldog veled, mért kötnéd magadhoz, még ha meg is tudnád tenni? az, hogy nincs nála szebb.... nos, csúnya dolog, de mindig mindenkinél van jobb, csak meg kell látni. lehet h a következő lány nem lesz olyan szép, de lesz benne valami, ami még a mostani szépségénél is jobban megfog.

röviden: hagyd hogy a dolgok menjenek,és alakuljanak úgy ahogy.

2010. jan. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem köszi:) de azért ilyen apró figyelmességek nem árthatnak meg mint mondjuk valentin napra vmi kis apróság?:)
2010. jan. 22. 17:15
 6/6 anonim ***** válasza:
próba szerencse =)
2010. jan. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!