Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párotok nem szokott ilyen lenni? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
Szóval pl.:most szeretnék műkörmöt,erre ő lebeszél róla(és fejeket vág hozzá) mert hogy mit mondanak az emberek a meglátják hogy műkörmöm van és hogy úgy dolgozom,és hogy hogy néz ki(eladó vagyok,s csak kisebb műkörömre gondoltam,amivel tudok ugye cipekedni is),de ugyanez van a már egy kis sminket teszek föl,vagy valami ruhát nadrágot vásárolok(mindegy mi az),mindig beleszól hogy ez azért nem jó,az azért,főleg amik nekem tetszenek.
2012. márc. 22. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem szokott ilyen lenni, persze mond véleményt, meg is szoktam kérdezni tőle, és sokszor bókol, de van amikor azt mondja, hogy neked kell, hogy tetsszen. Na ebből tudom, hogy neki nem jön be.

A lényeg, hogy viseld azt, ami neked bejön, te sem mondod meg neki gondolom, hogy mit viseljen.

A kisebb műköröm pedig ízléses, és a kevés smink is az.

2012. márc. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy dicsér vagy nem mond semmit, utóbbi esetben nem tetszik neki a ruha, de nem akadályozza meg, hogy olyat vegyek fel, ami nekem tetszik. Ha a jó ízlésbe ütközne, biztos szólna, de ilyen még nem történt. A párod örüljön, hogy egy igényes, szép nő van mellette, gondolom te sem vágsz pofákat, ha egy olyan pólót/inget vesz fel, ami neked nem tetszik.
2012. márc. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem féltékeny! Tudja, hogy ettől csinosabbnak és magabiztosabbnak éreznéd magad!


Szerintem ilyen dolgokba nem kellene beleszólnia a párodnak!


Én mindennap sminkelek,persze alkalmakkor másként,csinálok frizurát,van műkörmöm(nagyon visszafogott francia,ami olyan mintha totál eredeti lenne,mert nagyon rövidke is.)


Viseld azt amiben jól érzed magad és tetszik neked!Ne hagyd magad elnyomni:)A nőknek kell az, hogy csinosnak érezzék magukat!

2012. márc. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem szokott, mert alapból nem csinálok ilyeneket, de amúgy remélem tényleg csak pici műkörmöd lesz, mert eladók közt engem a hideg ráz ki, amikor látom, hogy az 5 méteres körmével nyomkodja a gombokat, meg hasonlók. Amúgy melóhoz szerintem se kéne.
2012. márc. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!