Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek szokott a párotok...

Veletek szokott a párotok veszekedni?

Figyelt kérdés
Ha igen,akkor gyakran? Hogy bírjátok? Nálunk ez megy,kiabál,holott semmi olyat nem mondtam neki. 2-3 naponta.
2010. dec. 31. 14:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak szakítás előtt fél évvel kezdtünk veszekedni, de akkor minden nap, ordibálásig. Én nem az a típus vagyok, aki hagyja magát, szóval simán visszaugatok, ha arról van szó, tehát gondolom el tudjátok képzelni.
2010. dec. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Inkább én szoktam sajnos..

Féltékeny vagyok, főleg a múltja miatt (sok lánnyal feküdt le..), kb 2-3 naponta a fejéhez vágom, hogy minek van velem, másokkal úgyis jobb lehetett...

De aranyos, törődik velem, nem sértődik meg, inkább megnyugtat..

2010. dec. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mi is szoktunk, hogy mennyi időnként az változó van amikor 2napig egyfojtába van amikor 1 hétig semmi.Hogy ki kezdi az is változó, de mostmár megnyugodtam hogy nem csak mi veszekszünk :)
2010. dec. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
16 éve, folyamatosan veszekszik velem. Mindenen felkapja a vizet. Néha arra gondolok, hogy nem normális, de lepereg már rólam.
2010. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%
Velem eddig kétszer veszekedett a feleségem az elmúlt 7 évben, de akkor tényleg durván. Az egyik alkalommal kiderült egy nőügyem, a másik alkalommal pedig elege lett abból, hogy amikor hazajövök a melóból beülök a számítógép elé és ez megy minden este. Tényleg nagyon elszaladt velem akkor a ló, abban a fél évben nem mentünk sehova (még moziba vagy bevásárolni sem együtt), folyton játszottam és meg sem hallgattam, bármiről szeretett volna beszélgetni. Akkor kaptam fel a fejem, amikor csomagolt. Hála Istennek sikerült rendbehozni a dolgot. Még mindig játszom, de már jóval kevesebbet, napi 2-3 óra a maximum. 27/F
2010. dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
A 14:27 vagyok. Kicsit félreérthető lett a kommentem. A nőügy alatt nem megcsalást kell érteni, csak volt egy nő, akivel nagyon sokat beszélgettem (egyik ex-em) és hazudtam a feleségemnek ezzel kapcsolatban (bár akkor még nem voltunk házasok). Nem történt köztünk semmi az ex-szel, de nem tudtam bebizonyítani.
2010. dec. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van, hogy összeveszünk. De a problémák nem azért vannak, hogy meghátráljunk előlük, hanem azért, hogy megoldjuk őket.
2010. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Férjemnek előző házasságában bőven kijutott a veszekedésből, de a legnagyobb gond az volt, hogy egyetlen megoldási minta az volt, hogy ő enged.

Tisztáztam vele, hogy én is tudok temperamentumos lenni, de a veszekedést (inkább vitát) nem tartom feltétlen rossz dolognak. Ha nem sikerült kompromisszumos, megnyugtató lezárásig eljutni, na AZ a gond!

Így megegyeztünk abban, hogy ha valami nem tetszik, nem udvariaskodunk, lehet akár vita vagy veszekedés, csak megoldás legyen a vége.

Eszerint is csináljuk. Ő tudja, hogy ha igaza van, akkor ott és akkor puffogok, de ha elvonulok, akkor pár órán belül lenyugszom és bevallom, hogy tévedtem. Ő hasonlóan működik, ilyenkor békén hagyjuk egymást, a másikra bízva, hogy mikor jön "színt vallani".

Indulatos veszekedésünk is volt már néhány, de mindig sikerült rendezni.

Szóval nem vagyok veszekedésellenes, nekem feszélyezőbb az, ha valaki gyűjti a sérelmeket és egy látszólag indkolatlan, banális dolgon robban.

Igenis veszekedjünk, ha kell, mert a feszültség kimegy, utána pedig tudjuk rendezni a nézeteltérést.

Ez jól működik nálunk már bő négy éve.

2010. dec. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
soha nem kiabált vagy veszekedett velem a férjem! soha. nem is tudnám tolerálni...
2010. dec. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Sajnálom. Engem is megnyugtat,hogy nem csak mi szoktunk.

Csak annyi különbséggel,hogy az én párom szép szóért is kiabál néha,ha csak jót akarok,akkor is. Néha úgy érzem belefáradtam.

18 éves vagyok.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2010. dec. 31. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!