Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek szokott a párotok...

Veletek szokott a párotok veszekedni?

Figyelt kérdés
Ha igen,akkor gyakran? Hogy bírjátok? Nálunk ez megy,kiabál,holott semmi olyat nem mondtam neki. 2-3 naponta.
2010. dec. 31. 14:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos mi is sokat veszekszünk.

14:12-es válaszoló, sajnos ugyan olyan vagyok, mint Te! Csak ezeken veszek vele össze, hogy velem még nem feküdt le, a volt barátnőjével lefeküdt elég hamar, és a fejéhez vágtam többször is, hogy engem biztos nem szeret, menjen az exéhez! Mindent túl tudok reagálni. :( Szégyenlem is magam ez miatt! Neki is rengeteg barátnője volt.

2011. jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Velem akkor szokott hülyeségekért kiabálni, ha fáradt. Először rosszul esett, de aztán megszoktam, hogy nem gondolja komolyan. Ha épp jó kedvem van ki szoktam nevetni, ha rossz napom, akkor veszekszünk. (Kiabálunk egy sort, 10 percig örihari, aztán megint szeretjük egymást.)

Néha én kiabálok vele nyomós ok nélkül, olyankor röhögve szokott visszakiabálni.

Ez amúgy nagyon személyiségfüggő. Mi mind a ketten szenvedélyesek vagyunk, így hamar emeljük fel a hangunkat is.

2011. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Itt megnézheted, ki miért veszekszik, és hogyan lehet gyógyítani, mit tehtsz ellene. Keresd ki a tiédhez leginkább hasonló esetet.

[link]

2011. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. jan. 2. 20:23
 15/17 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokszor morgok A "bajszom" alatt. De már megszokta a párom, és inkább akkor vesz komolyan, ha már azt sem teszem.
2011. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha velem kiabál a pasim akkor jó tökön rúgom és halgat pár órát.
2011. jan. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem nem szokott...inkább én szoktam:D de nem gyakran csak néha...és az sem veszekedés csak vitatkozás(: nem túl gyakran, egy hónapban egyszer.

Vagy ha nagyon hiányzik, telefonon minden szavába belekötök:D


De 2-3 naponta nem tolerálnám, ha kiabál pláne nem.

Én tudok bocsánatot kérni, ha véletlenül megbántottam.

2011. jan. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!