Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek ha a parotok...

Mit tennetek ha a parotok reszegen erkezne haza s elkezdene veszekedni s meg is utne?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 20:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
azonnal!!!! elválnék. Sajnos én nem tettem meg azonnal, csak évek múlva, mostani agyammal rögtön válnék.
2009. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Abban a pillanatban elválnék. Nem a részegség, nem a veszekedés, hanem az ütés miatt.
2009. szept. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez nem kérdés!Páros lábbal rúgnám ki!
2009. szept. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 igabcsy ***** válasza:
100%

22 éve vagyunk házasok, de még soha nem láttam részegen.

Talán kétszer-háromszor volt, hogy spiccesen jött haza.


Ha belegondolok, hogy 22 év után egyszer részegen jönne, hát abból még nem csinálnék botrányt.

Ha veszekedne is velem, azt már nem szeretném, és valószínű nem lennék vitapartnere, hanem ráhagynám a dolgot, és ágyba dugnám. Majd ha kijózanodna akkor megbeszélnénk a dolgot.

Azonban ha megütne, akkor ott kapálná el magát. Mehetne amerre lát.....

2009. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Kérdés,hogy rendszeresen részeg-e,vagy csak egyszer fordult-e elő?Vannak-e gyerekeink? Ha igen,akkor másnap elbeszélgetnék vele,de nem válnék.A házasság nem babaruha,amit azonnal kicserélek.

Ha viszont megismétlődne,akkor már a válás a megoldás.

2009. szept. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Miután elhagyta a házat, az lenne az első dolgom, hogy kitenném a cuccait az utcára és beadnám a válókeresetet.
2009. szept. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én párom, ha iszik még jobban szeret, mint mikor józan :D

Úgyhogy nagy meglepetés lenne, ha veszekedne és megütne.

Nem is nagyon zudom elképzelni, de szerintem akkora csalódás lenne, hogy elzavarnám.

2009. szept. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Telefonálnék a szomszédba a Gyurinak, hogy ugorjon át, (szép nagydarab izmos ember) és segítsen kidobni a lakásból.
2009. szept. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
egyszer jött így meg a csajom, még lökdösődni is próbált... olyan pofont kapott hogy többet nem lesz kedve hisztizi.
2009. szept. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én leütném mint a taxiórát... na persze nem két kézzel mert sokkal erősebb tőlem, hanem egy hatalmas serpenyővel.
2009. szept. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!