Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek ha a parotok...

Mit tennetek ha a parotok reszegen erkezne haza s elkezdene veszekedni s meg is utne?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 20:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Másnap megbeszélném vele szép szelíden, hogy ez volt az utolsó. Ha még egyszer előfordulna, válnék.
2009. szept. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

első körben elküldeném a fenébe, hogy így az én lakásomba be nem teszi a lábát, menjen haza anyukához aludni.

aztán ha megjött az esze, és sikerült elgondolkodnia azon amit tett, akkor esetleg adnék neki még egy esélyt...

2009. szept. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha életében először fordulna elő vele, akkor a kijózanodása után kíméletlen részletességgel elmesélném neki, mit művelt előző este. Aztán közölném vele, hogy ezt először, és utóljára tehette meg. Időnként(!!!) kicsit többet inni, még bocsánatos bűn lenne, de ha emiatt annyira elveszti az önkontrollt, hogy képes kezet emelni rám, akkor mindkettőnk érdekében jobb, ha az itallal is óvatosan bánik. Mindezt nagyon higgadtan és határozottan mondanám el, nem hagyva lehetőséget arra, hogy vita kerekedjen belőle, vagy magyarázkodással próbálja enyhíteni a dolgot. És persze következetesen be is tartanám amit elmondtam, mert anélkül falra hányt borsó az egész.
2009. szept. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem meg jól tette:D
2009. szept. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
3 évig tanultam önvédelmet. Szerintetek? Na igen lehet szegény egy hétig fájlalná az érzékeny test részeit!
2009. szept. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
kirúgnám. ez nálam érzékeny téma, mert ilyen családban nőttem fel. megfogadtam, nekem nem lesz olyan,hogy a férjem részegen jön haza és nekiáll kötekedni. ez egyszer fordulna csak elő. ha gyerekem lenne, akkor is vége lenne a házasságnak. egy nő ne hagyja magát.
2009. szept. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!