Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokott a párotok más nőket...

Szokott a párotok más nőket dicsérni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 16:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem, de a haverjai között biztos.
2011. szept. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem, soha.
2011. szept. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem, de én nem bánnám, mármint úgy értem nincs ebben semmi, én nem akadnék ki rajta. Azért mert foglalt, szeme még lehet. Ha jó ízlése van, az csak nekem dícséret :)
2011. szept. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Néha nekem is,de akkor nagyon jónak kell lennie. És is szoktam előtte fiúkat.

aki jó,kedves,aranyos, segítőkész (munkatársak, barátok) természetesen azokat is meg szokta dícsérni.

2011. szept. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nem úgy kell elképzelni, hogy "hú, anyukám, de jó csaj az Ica", de ha van miért dicsérni, és szóba jön, akkor nem fogja lehúzni az illetőt azért, mert nekem netán rosszul esik (nem esik).


Konkretizáld a kérdést, mert elég sok változatát el tudom képzelni a dolognak.

2011. szept. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Úgy értem neked, nem a haverjaival. (azt szerintem minden férfi megbeszéli a haverokkal, hogy ez vagy az jó csaj)
2011. szept. 2. 16:20
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi néha megszoktuk beszélni, hogy x vagy y de jól néz ki. Úgy a férfiakat mint a nőket
2011. szept. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy aranyos, rendes, nem buta, úgy igen. Külsőre nem igazán. Maximum annyira, hogy: na, ez legalább nem annyira ronda, vagy: ennek van a többi közül (mondjuk egy képen) a legemberibb kinézete. De nincs ebben semmi rossz. Olyat pl. nem szokott csinálni, hogy engem hasonlítgatna össze más nőkkel.
2011. szept. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
Persze,hogy szokott.Aki szép az szép. És aki kedves az kedves.
2011. szept. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben nincs semmi olyan mi megszoktuk már csak hülyeségből is beszélni ha az utcán megy egy jó pasi vagy egy csaj . Utána meg jókat röhögünk vagy azt mondjuk hogy fúj de rossz ízlésed van :P !
2011. szept. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!